FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Ślub kompleksowy?

Miejsce dla tych, które nie usiedzą w miejscu. Wasze zdjęcia, relacje z wypraw, marzenia o podróżach.

Moderator: Kotek

Ślub kompleksowy?

Postautor: liana » 13 sty 2021, 15:35

Cześć, może Wam się wydać dziwne, że o to pytam, ale dla mnie to jest ważne, dlatego proszę o wsparcie. Mój narzeczony powiedział, że jak już, to zrobimy 2 wesela w 1, w sensie, że nie będziemy się rozbijać na osobne wesele związane z cywilem i tak dalej. JA jestem w sumie z tego faktu zadowolona, bo jednak ślub konkordatowy to dobry plan.
liana
Junior Designer

Re: Ślub kompleksowy?

Postautor: agniecha » 28 sty 2021, 15:13

Wydaje mi się, że tak jest najprościej, ale co ja tam wiem. U nas sprawdzam, jaka Sala weselna Zielona góra jest dziś otwarta, żeby w ogóle móc pojechać, obejrzeć, dokonać wyboru. Wydaje mi się, że to będzie najbardziej odpowiednie, a nie, że ja będę się nad tym głowić, nie wiedząc, co gdzie może mnie spotkać. Tak się tego nie robi.
agniecha
Designer

Postautor: widlo » 28 maja 2021, 15:17

obecnie nie trzeba robić dwóch wesel :) cywilny "..." (pod pewną nazwą nie pamitam jaką bo są dwa rodzaje cywilego) jest tak samo wazny jako koscieli a biorąc kościeli ważny jest i cywilny dwa w jedym :)
widlo
Junior Designer

Postautor: Sonka » 06 cze 2021, 13:14

Czy macie już może kupione zaproszenia na ślub? Bo ja się zastanawiam, które wybrać z tej kolekcji na stronie https://bysimple.pl/ . Wszystkie wzory naprawdę przykuwają wzrok i nie jest łatwo wybrać ten jeden konkretny. A może zajrzycie do sklepu i podpowiecie, która papeteria Wam się najbardziej podoba? Wtedy może byłoby mi łatwiej.
Sonka
Junior Designer

Wróć do Strefa podróżniczek