FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Ubezpieczenie auta

Tutaj możecie chwalić się swoimi twórczymi blogami i najnowszymi postami.

Moderatorzy: Lilla Lou, paula1809, Karaoli

Ubezpieczenie auta

Postautor: Bara66 » 21 wrz 2020, 12:37

Jeśli ciekawi Cię właśnie ten wątek to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej wyjątkowo dobrych informacji na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - http://autodo35000.pl .
Bara66
Junior Designer

Re: Ubezpieczenie auta

Postautor: Werkaa1 » 20 paź 2020, 12:16

W ogóle temat ubezpieczeń jest trochę bagatelizowany przez Polaków. Wiem, że wiele osób stawia na standardowe rozwiązania, jednocześnie nie wnikając w bardziej szczegółowe kwestie. A przecież wystarczyłoby zajrzeć do https://www.rankingubezpieczennazycie.p ... ie/40.html i tam zestawić ze sobą różne ubezpieczenia. To na pewno zadziałałoby u Was lepiej. Warto samemu się o tym przekonać i zacząć to wykorzystywać na własną korzyść.
Werkaa1
Junior Designer

Postautor: uleko » 07 lis 2020, 18:15

cięzko powiedzieć czy warto to zalzy od tego jakie masz auto ile masz auto i wielu innych czynników :)
uleko
Junior Designer

Postautor: sonic » 13 lis 2020, 19:41

Podstawa to oczywiście ubezpieczenie OC, ale też warto rozważyć wzięcie dodatkowego ubezpieczenia AC bo lepiej dmuchać na zimne. Porównywarka https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-ac umożliwia wygodne sprawdzenie cen w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych, warto z niej skorzystać podczas szukania polisy
sonic
Junior Designer

Postautor: Dimy » 18 sty 2021, 15:07

Jak wyżej, kalkulatory ułatwiają znalezienie taniego ubezpieczenia.
Dimy
Junior Designer

Postautor: dżejzi » 22 kwie 2021, 16:11

A ja rozważam cały czas ofertę https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ . Wydaje mi się, że u nich naprawdę opłacałoby się skorzystać z usług ubezpieczeniowych. Widzę, że oprócz podstawowych ubezpieczeń, można skorzystać z różnych nawet atrakcyjnych dodatków.
dżejzi
Junior Designer

Postautor: fankaranka » 09 cze 2021, 13:50

Ubezpieczenie auta jest bardzo ważne. Tak samo jak ubezpieczenie na życie. Dlatego też zastanawiam się nad tym jakiego agenta wybrać. I tak też między innymi udało mi się znaleźć ubezpieczenia Grójec dzięki czemu mogę na spokojnie umówić się z nimi na rozmowę. Bo jednak ich agent może nawet dojechać do mnie do domu i przedstawić ofertę.
fankaranka
Designer

Postautor: agniecha » 15 cze 2021, 11:44

Ubezpieczenie samochodu ważna sprawa, ale tak naprawdę nie powinniśmy myśleć o tym, jakie są rozwiązania, ani o tym, jak działać w zakresie tak naprawdę tylko ubezpieczenia. Ważne jest także to, czy będziemy w stanie na przykład poradzić sobie q trudnej sytuacji, kiedy kogoś potrącimy. Musimy wiedzieć, że zadośćuczynienie za śmierć córki może być wysokie. I tak samo innych członków rodziny.
agniecha
Designer

Wróć do Strefa blogowa