FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Remont we wlasnym zakresie

Zrób to sama - biżuteria, moda, dekoracje...

Moderatorzy: Cominyou, Malinaaa10

Re: Remont we wlasnym zakresie

Postautor: sonic » 15 mar 2021, 11:46

No coż, a kto za nas ma remont zrobić? :) Znaczy wiadomo że fachowców się do tego wynajmuje, ale my finansujemy :) Jeśli byłaby potrzeba remontu biura, domu, hotelu itp. to do https://wykladziny-warszawa.pl/ warto się odezwać. Znają się na posadzkach, montują, także współpracują z innymi fachowcami więc cały remont można z nimi załatwić
sonic
Junior Designer

Postautor: fankaranka » 25 mar 2021, 14:23

Cześć. Sami zastanawiamy się nad tym czy nie zacząć samemu robić remont w mieszkaniu, bo jednak są rzeczy które możemy sami wykonać. Dlatego też czas zacząć szukać jakieś inspiracje jeśli chodzi o wykończenie. I tak jak zabrałam się za znalezienie takich inspiracji to między innymi tutaj https://oswietleniowki.pl/listwy-przypo ... ,c235.html znalazłam bardzo ładne listwy podłogowe. Także wstępnie już coś mam wybranego.
fankaranka
Designer

Postautor: RonnieFeroni3 » 31 mar 2021, 8:45

Bardzo podobają mi się tapicerowane krzesła . Umieszczam je w prawie każdym pomieszczeniu. Z jakiegoś są one dla mnie bardzo wygodne. Aktualny remont, który mam sprzyja również kupowaniu takich krzeseł.
RonnieFeroni3
Junior Designer

Postautor: sopelek » 06 kwie 2021, 14:11

Remont fajnie jest zrobić lecz po tym należy posprzątać. Jeśli chodzi o sprzątanie to wiadomo, że nawet do takich rzeczy są niezbędne jakieś sprzęty. I więc szukałam w jakiego typu sprzęty warto zainwestować i między innymi tutaj https://cleantec.com.pl/wozki-z-tworzyw ... 64_65.html znalazłam takie wózki na odpady. W sumie to bardzo fajna i przydatna rzecz. Także z pewnością zamówimy kilka takich wózków.
sopelek
Designer

Postautor: agniecha » 16 kwie 2021, 13:34

Powiem wam szczerze, że u nas remontowanie troszkę wyjdzie, bo nie będzie ono dotyczyło domu, a nowego zbiornika wodnego. A w zasadzie przyłącza ze studnią i wiem, że rozwiązanie jest jedno - trzeba przede wszystkim przemyśleć to, co mamy mieć założone. Wstępnie mamy wybrane Watermark pompy głębinowe , ale możemy zmienić zdanie, jeśli coś podpowiecie.
agniecha
Junior Designer

Postautor: fankaranka » 11 maja 2021, 8:17

No dobra jak jesteśmy w temacie remontu to ja jak się okazało podczas remontu musze wymienić także okna w całym mieszkaniu. Dlatego też od razu zaczęłam szukać jakiej firmy okna teraz polecają. I tak też między innymi dowiedziałam się, że firma Drutex S.A. jest to firma posiadająca bardzo duże doświadczenie w produkcji okien także jeśli chodzi o mnie to na pewno przejrzę całą ich ofertę.
fankaranka
Designer

Postautor: dżejzi » 13 maja 2021, 21:59

Widzę, że też macie remont. Ja właśnie będę teraz u siebie wymieniać podłogi i dlatego rozglądam się za panelami itd. Póki co znalazłam firmę https://przypodlogowe.pl/listwy-przypod ... ,c171.html , która oferuje naprawdę wysokiej jakości, estetyczne listwy przypodłogowe. Także na pewno u nich dokonam zakupu tego typu rzeczy.
dżejzi
Junior Designer

Postautor: miley » 17 maja 2021, 18:08

No i na mnie też przyszedł czas, aby wyremontować swój dom. Przede wszystkim coś muszę zrobić z moją elewacją, która aktualnie z lekka straszy. Na pewno przyda się ją odmalować, a co do dekoracji to myślałam nad takimi https://decorsystem.pl/bonie-elewacyjne,c207.html boniami elewacyjnymi. Bardzo mi się one podobają...
miley
Junior Designer

Postautor: ina » 18 maja 2021, 10:15

mysia pisze:Ostatnio przeprowadziłam się do nowego mieszkania i musiałam urządzić remont we własnym zakresie. Zadbałam o to aby wynająć taką ekipę która sprosta moim oczekiwaniom. Udało mi się byłam zadowolona z wyniku końcowego . Do obróbki materiałów zastosowali cięcie laserowe. Takie urządzenie jak tutaj http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ . Mamy do wyboru wycinanie laserowe lub cięcie plazmowe w zależności od naszych potrzeb.

Jest wiele sposobów na obróbkę metali, w tym również cięcie plazmą . Wydaje mi się, że każdy z Was powinien wybierać sposób, ale także i poradzić się specjalistów w zakresie właśnie odpowiedzialnego wykorzystywania materiałów, albo chociaż zamawiania odpowiednich usług. A ogólnie w Krakowie to firma Unihut jest znana i polecana w tym zakresie.
ina
Junior Designer

Postautor: sopelek » 26 maja 2021, 6:30

Coraz więcej ludzi decyduje się na remont we własnym zakresie. Lecz są takie rzeczy których sami nie jesteśmy w stanie zrobić. A że my zastanawiamy się nad stacją uzdatniania wody to wiadomo, że sami tego nie zrobimy. I jak szukaliśmy jakiś informacji na ten temat to trafiliśmy na ten link znaleźliśmy takie zestawy hydroforowe które posłużą do normowania ciśnienia wody.
sopelek
Designer

Poprzednia

Wróć do Strefa DIY