FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Nosisz okulary?

Różne różności - szukamy, ogłaszamy, pytamy.

Moderatorzy: Lilla Lou, Sonyri

Nosicie okulary/soczewki?

Tak, okulary.
7
54%
Tak, soczewki.
0
Brak głosów
Nie.
6
46%

Liczba głosów : 13

Re: Nosisz okulary?

Postautor: Justyna91 » 09 lut 2021, 15:13

ina pisze:No właśnie nie, ale musiałabym zacząć. Jeśli już, to jednak myślę o porządnej marce, jak na przykład https://soczewki24.pl/48-oprawki-emporio-armani , jeśli chodzi o oprawki. Nie chcę mało znanej marki, ani okularów, które mi się rozejdą chwila moment. Liczę, że będę je mogła gdzieś przymierzyć i sprawdzić, jak się będą na moim nosie prezentować.

Ja polecam Ci soczewki kontaktowe, są dużo wygodniejsze od okularów. Zakładasz rano i nie musisz o nich pamiętać jak gdzieś wychodzisz, a zapominanie okularów to bardzo częsta sprawa. Myślę, że powinnaś zapytać lekarza, czy w twoim wypadku wskazane są soczewki i ewentualnie jakie.
Justyna91
Junior Designer

Postautor: Koluś » 31 mar 2021, 17:55

Nosiłam ale już nie noszę. Miałam korekcję wzroku laserową robioną. Zabieg miałam w Krakowie w Optegrze u doktor Renaty Rakoczy. Dużo wygodniej mi się teraz żyje. Po zabiegu chwilę trwało zanim wszystko się unormowało, ale to normalne, trzeba było przeczekać.
Koluś
Junior Designer

Coolest Janis Judi Of 2021

Postautor: FrankJScott » 14 kwie 2021, 16:44

In reply to the guy asking about should i take the standard deduction 2018, covid risk assessment calculator france, covid 19 signage for schools printable, cdc covid travel guidelines by state, bc government covid 19 signage, I highly suggest this killer instinct crossbows canada as well as killer instinct crossbows, killer instinct 425 crossbow for sale, killer instinct 380x crossbow reviews, killer instinct furious pro 9.5 crossbow review, who owns killer instinct crossbows, killer instinct fierce 405 crossbow reviews, killer instinct ripper 415 fps crossbow review, look at this killer instinct 370 crossbow reviews not to mention killer instinct crossbows ripper 415 fps, killer instinct hero 380 fps crossbow reviews, killer instinct ripper 415 fps crossbow package - 1105, killer instinct crossbow bolts for sale, killer instinct brawler crossbow canada, killer instinct ripper 425 crossbow review, killer instinct 405 crossbow for sale, try this killer instinct 380 crossbow reviews for killer instinct rush 380 crossbow reviews, killer instinct crossbows ripper 415 crossbow kit, killer instinct crossbow ripper 415 scope, profile.
FrankJScott
Creative Princess

Postautor: sopelek » 07 lip 2021, 10:26

No właśnie od jakiegoś czasu wiem, że powinnam nosić okulary lecz jakoś nigdy nie było mi po drodze zajść do optyka. I tak też między innymi dowiedziałam się o tym salonie optycznym http://visus-optyk.pl/ w którym to jak się okazało moja znajoma jakiś czas temu kupowała okulary. Także przynajmniej wiem, że trafię w dobre ręce. A Wy macie swojego sprawdzonego optyka?
sopelek
Designer

Poprzednia

Wróć do OGŁOSZENIA