FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Pies a kości

Różne różności - szukamy, ogłaszamy, pytamy.

Moderatorzy: Lilla Lou, Sonyri

Pies a kości

Postautor: wiki01 » 28 gru 2020, 8:49

Czy każdy pies może jeść kości? Na to pytanie odpowiada ten artykuł: https://blog.zoona.pl/czy-pies-moze-jesc-kosci Polecam przeczytać!
wiki01
Junior Designer

Re: Pies a kości

Postautor: dachotek » 28 gru 2020, 9:22

kosci pies nie powinnen jesć potem mają probelmy z załąwieneim sie
dachotek
Junior Designer

Postautor: sopelek » 21 sty 2021, 11:31

Moim zdaniem pies powinien dostawać kości ale takie dostosowane do jego potrzeb żywieniowych. Ale to możemy równie dobrze zastąpić dobrymi przekąskami. Chociażby takie https://www.bult.pl/produkt/gryzak-kurze-lapki/ mogą stanowczo zastąpić takie zwykłe kości. A poza tym dostarczą naszemu psu cennych minerałów i witamin. Także ja zakupiłam takie przysmaki i zobaczymy czy nasze psy w ogóle takie przysmaki ruszą.
sopelek
Designer

Postautor: Perełeczka » 13 mar 2021, 17:09

Zawsze myślałam, że pies może jeść kości bez problemów. Zawsze dawałam je Kersi. Kilka tygodni temu chyba się przejadła, bo na drugi dzień zaczęła się źle czuć. Wymiotowała https://johndog.pl/blog/zdrowie/wymioty-u-psa/. Na drugi dzień miała problem z wypróżnieniem się. Weterynarz powiedział, że zrobił się korek i jedynym ratunkiem jest operacja. Nie życzę tego nikomu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Od teraz żadnych kości w diecie Kersi.
Perełeczka
Junior Designer

Postautor: dżejzi » 30 cze 2021, 3:10

O pieska trzeba dbać, tak jak o każde zwierzę. Ale czasami mimo starań - wiadomo, że może coś pójść nie tak. Wówczas jest ważna szybka interwencja, reakcja. Jak chodzi o chirurg weterynarz Warszawa to tutaj warto zgłosić się do wetiwona.pl. Tam spotkacie się z naprawdę profesjonalnym wsparciem, a wasz zwierzak szybko wróci do zdrowia.
dżejzi
Junior Designer

Postautor: fankaranka » 14 lip 2021, 16:13

Wiadomo, że każdy pies uwielbia kości. Ale zaczęłam się zastanawiać czy by nie udać się z moim psiakiem do weterynarza, bo jakoś dziwnie zaczął się zachowywać. Ale jak na złość nasz weterynarz wyjechał także musze poszukać jakiegoś innego. I tak też między innymi zdobyłam namiary na te przychodnię weterynaryjną https://www.wetmarysin.pl/ która to cieszy się dość sporym zaufaniem.
fankaranka
Designer

Postautor: Justyna91 » 27 lip 2021, 10:29

Warto też zaopatrzyć się w worki dla psa na odchody. Przydadzą się na każdym spacerze. Obowiązkiem właściciela, jest sprzątać po swoim pupilu, dlatego takie woreczki są naprawdę dobrym rozwiązaniem, które mieści się w kieszeni :)
Justyna91
Designer

Postautor: warook » 21 wrz 2021, 21:29

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
warook
Creative Queen

Wróć do OGŁOSZENIA