FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Rośliny

Różne różności - szukamy, ogłaszamy, pytamy.

Moderatorzy: Lilla Lou, Sonyri

Rośliny

Postautor: deborah » 01 gru 2020, 11:51

W jakim centrum ogrodniczym polecacie kupić oryginalne rośliny Kraków? Chciałabym urozmaicić swój ogród o piękne iglaki.
deborah
Designer

Re: Rośliny

Postautor: Dąbrav » 02 gru 2020, 14:31

Może jakaś szkółka ogrodnicza? Dużo takich pod Krakowem. Podobno w Wieliczce jest jedna duża.
Dąbrav
Junior Designer

Postautor: Gonia » 14 sty 2021, 10:45

Ja wszystko do ogrodu kupuję online w sklepie https://www.futuregardens.pl/ . To mój sprawdzony sklep, kupuję już tam kolejny rok i zawsze jestem zadowolona. Kupisz u nich sadzonki drzew i krzewów ozdobnych i owocowych, nasiona, elementy ozdobne, nawozy, odżywki - wszystko w jednym miejscu, wygodnie i w dobrej cenie, z dostawą do domu. Dla mnie rewelacja.
Gonia
Junior Designer

Postautor: fankaranka » 19 mar 2021, 8:08

No właśnie zastanawiam się gdzie można dostać dobrej jakości rośliny do ogrodu i nie tylko. Bo w tym roku chciałabym postawić swój taki mały warzywniaczek. Ale nie wiem jak się do tego tematu zabrać. Także szukałam czegoś na ten temat oczywiście w internecie i dzięki temu natrafiłam na ten artykuł https://dollo.pl/jak_uprawiac_pomidory_ ... iowym.html z którego to dowiedziałam się znacznie więcej na temat pomidorów w takim tunelu foliowym.
fankaranka
Designer

Postautor: sopelek » 12 lip 2021, 11:09

No dobra jak już mowa o roślinach to wiadomo, że każdy jakieś rośliny chce mieć w swoim ogrodzie. Ale nie zapominajmy, że nawet o zwykłe krzaczki należy odpowiednio zadbać. I tak jak szperałam w internecie to trafiłam na tę stronę https://www.stiga.pl/sklep/urzadzenia-akumulatorowe dzięki której wybór odpowiednich urządzeń wcale taki trudny nie jest.
sopelek
Designer

Postautor: warook » 21 wrz 2021, 21:18

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
warook
Creative Queen

Wróć do OGŁOSZENIA