FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Magazyn

Różne różności - szukamy, ogłaszamy, pytamy.

Moderatorzy: Lilla Lou, Sonyri

Re: Magazyn

Postautor: fankaranka » 25 maja 2021, 11:01

Co do magazynu to wiadomo, że bardzo różnie z tym bywa dlatego też bardzo często szukamy jakiś bardziej praktycznych rozwiązań. I oczywiście szukamy ich nigdzie indziej jak właśnie w internecie. I ja zupełnie przypadkowo trafiłam na taką ścianę ogniową rei 60 która jak się okazuje powinna stać przy każdej hali produkcyjnej. Także na pewno poczytam sobie na ten temat.
fankaranka
Designer

Postautor: sonic » 31 maja 2021, 10:13

świetnie na małych przestrzeniach sprawdzają się te regały magazynowe https://www.regaly.biz/ . Sama korzystam z kilku w warsztacie i jestem z nich bardzo zadowolona. Są bardzo solidne i mają dość duży udźwig jak na taką konstrukcje
sonic
Junior Designer

Postautor: sopelek » 18 cze 2021, 7:06

Hej. Jak już mowa o magazynach to wiadomo, że większość z nich stawiamy właśnie z blachy bo to dużo taniej nas wychodzi i szybciej. Ale blacha także może się stać taką mniej wyraźną. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy by nie kupić lepszej farba na blachę dzięki której nasz magazyn będzie wyglądał jak nowy.
sopelek
Designer

Postautor: agniecha » 19 cze 2021, 13:31

W sumie magazyn wyposażyć wcale tak prosto nie jest, ale to już wasza sprawa. Ogólnie chcę Was zapytać, czy uważacie, że [url=https://www.mc-bauchemie.pl/segmenty/infrastruktura-i-przemysł/obszary-eksperckie/elektrownie-i-energia-odnawialna/elektrownie-wiatrowe/]budowa elektrowni wiatrowych[/url] to dobry pomysł na biznes? Można w ten sposób samemu zaoszczędzić prąd, ale i jednocześnie także można go odsprzedawać, dodatkowo zarabiając. Jak sądzicie?
agniecha
Designer

Postautor: dżejzi » 30 cze 2021, 1:37

Natomiast jakbyście potrzebowali kogoś odpowiedniego do takich prac jak: tworzenie zestawów towarowych dla sieci handlowych standy, displaye, ekspozytory, boxy to tutaj możecie całkowicie polegać na firmie Ejko http://ejko.com.pl/ . Oni mają bogate doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie. Oferują oni usługi logistyczne, magazynowe, jak i nawet transportowe.
dżejzi
Junior Designer

Postautor: ina » 02 lip 2021, 4:19

W sumie ja nie mam pewności, co tak naprawdę na magazyn trzeba kupić, ale wstępnie myślę o tym, żeby sprawdzić rozwiązania, jakie są przede wszystkim ułatwieniem dla mnie, ale i dla setek osób. Mam na myśli coś takiego jak hale do wynajęcia miejscapaletowe . W sumie to tutaj wiele osób po prostu znajdzie swoją przestrzeń logistyczną.
ina
Junior Designer

Postautor: miley » 21 lip 2021, 6:48

Wiecie, warto na pewno poczytać sobie wiadomości typu https://betblok.pl/Elki-betonowe-czy-bl ... lowe-.html . Tam dowiecie się co nieco na temat elki betonowej i bloczków modułowych. Dowiecie się tam co do ich zastosowania i specyfiki- takie rzeczy warto dowiedzieć, żeby wiedzieć jakie materiały wybrać dla siebie...
Niemożliwe, ale prawdziwe...
miley
Designer

Postautor: Kostka » 29 lip 2021, 16:28

A czy są tutaj jacyś właściciele magazynów, których interesują dobrej jakości regały paletowe zielona góra? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą firmy AmRACK, która może Wam takie właśnie wyposażenie Waszego magazynu zaoferować ;) Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
Kostka
Junior Designer

Poprzednia

Wróć do OGŁOSZENIA