FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Transport za granicę

Różne różności - szukamy, ogłaszamy, pytamy.

Moderatorzy: Lilla Lou, Sonyri

Transport za granicę

Postautor: fankaranka » 23 maja 2019, 9:03

Planujemy z narzeczonym dłuższy wyjazd do Anglii. Już nawet rozglądaliśmy się za jakimś niedużym domem do wynajęcia, i znaleźliśmy bardzo ładny. Tylko nie jest do końca umeblowany. Nie stać nas na kupno nowych mebli, więc pomyśleliśmy że moglibyśmy zabrać kilka swoich. Nie chcemy zabierać wszystkiego, tylko te najpotrzebniejsze. Te mniejsze bierzemy do samochodu, ale te większe to już będzie potrzebny nam transport. Nie znamy żadnej firmy która zajmuje się przewozem mebli za granicę. Pomożecie??
fankaranka
Designer

Re: Transport za granicę

Postautor: szyszeczka » 23 maja 2019, 11:31

Na rynku usług kurierskich mamy możliwość wybierania spośród wielu różnych ofert firm. Zapewne chcesz, aby Twoje przesyłki dotarły jak najszybciej i bez problemów do punktu docelowego. I wiem doskonale że wybór nie jest łatwy jakby się wydawało. Dlatego warto też szukać w porównywarkach kurierów . W postaci listy rozwijanej wyświetlą Ci się dostępne oferty firm kurierskich. Którą wybierzesz zależy tylko od Ciebie. Czy najważniejsza dla Ciebie będzie cena, czas, a może zaufanie do danej firmy.
szyszeczka
Junior Designer

Postautor: remiska » 23 maja 2019, 13:13

Coraz więcej ludzi korzysta z usług firm kurierskich. Jest to wygodne rozwiązanie zarówno dla odbiorcy, jak i nadawcy towaru. Kurier odbiera przesyłkę bezpośrednio od adresata i dostarcza ją klientowi pod wskazany adres. I niestety ale każdy z nas zastanawia się, jaką firmę kurierską wybrać i czym kierować się przy jej wyborze. Wybierając firmę kurierską nie możesz kierować się wyłącznie najniższą ceną usług. Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę czas realizacji zamówienia i szybkość doręczania przesyłki. Firma powinna być solidna, uczciwa i szybko realizować wysyłki towarów i dostarczała przesyłki w wyznaczonym terminie
remiska
Junior Designer

Postautor: Asiula » 26 maja 2019, 14:51

Miałam taką sytuację, że musiałam przesłać zaufanym transportem meble do znajomego za granicę. Z polecenia otrzymałam informację o firmie Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ i właśnie z jej oferty skorzystałam. Miałam pewne wątpliwości co do skuteczności i dobrych warunków przewozu. Jednak okazało się, że była to bardzo słuszna decyzja. Oprócz tego, że mogłam całą trasę mobilnie śledzić, to wszystkie rzeczy doszły idealnie o czasie. Super firma i zasługuje na najwyższą ocenę.
Asiula
Junior Designer

Postautor: Mimozza » 11 gru 2019, 16:30

Nie jest to obecnie większym problemem, tak samo nie będzie raczej problemu sprowadzić cokolwiek z zagranicy. Sporo osób sprowadza auta np. z Niemiec i jest to opłacalne w wielu przypadkach. Wiecie może jak sprowadzić auto z Niemiec . Tu ważna będzie pojemność samochodu ze względu na opłaty. Trzeba będzie wynająć autolawetę, albo i pojechać w dwoje.
Mimozza
Junior Designer

Postautor: wiki01 » 16 gru 2019, 12:12

Warto zajrzeć na ofertę firmy http://astonpartner.pl Ogólnie zajmują się oni logistyka i transportem międzynarodowym. Na pewno u nich znajdziecie to czego szukacie :)
wiki01
Junior Designer

Postautor: Piekna » 18 sty 2020, 16:31

Dobrze będzie znaleźć sprawdzonego kuriera, od tego polecałabym zacząć. Będzie to z pewnością bardzo wygodne rozwiązanie. Nie będzie problemem wysłać nawet większe, ponadgabarytowe paczki. Jeżeli interesują was tanie palety to zapoznajcie się z ofertą od firmy Pogotowie Paletowe. Łatwo tu będzie załatwić taki transport.
Piekna
Junior Designer

Postautor: Jodełka » 10 lut 2020, 16:47

A my będziemy niedługo wracać z Anglii do Polski, bo już nam się znużyło to życie za granicą. Okazuje się, jednak że taka przeprowadzka to nie jest łatwa sprawa i nawet radziliśmy się przyjaciół, którzy już wrócili, jak to wszystko zorganizować. Ja też znalazłam taką stronę z poradami https://przeprowadzkiexpress.co.uk/ , na której są wskazówki związane z tym tematem. Mam nadzieję, ze dzięki temu będzie łatwiej wszystko zaplanować.
Jodełka
Junior Designer

Postautor: miley » 28 lut 2020, 19:57

Widzę, że interesują was usługi transportowe. Znaleźliście już odpowiednią firmę, czy cały czas poszukujecie. Tak sobie myślę, że warto byłoby odwiedzić jakieś dobre portale ogłoszeniowe. W takich miejscach według mnie będzie najwięcej ofert i tego typu. Dobrą opcją jest też wystawienie własnego ogłoszenia, że poszukujecie taką i taką firmę. W ten sposób też można kogoś znaleźć co ma wolny termin.
Niemożliwe, ale prawdziwe...
miley
Designer

Następna

Wróć do OGŁOSZENIA