FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Prezent ślubny

Różne różności - szukamy, ogłaszamy, pytamy.

Moderatorzy: Lilla Lou, Sonyri

Prezent ślubny

Postautor: szyszeczka » 10 maja 2019, 6:45

Powiedźcie mi, ile powinno się dać pieniędzy w prezencie ślubnym ? Teoretycznie mniej więcej tyle, żeby się zwróciło za przysłowiowy "talerzyk", ale skąd mam wiedzieć, ile młodzi płacą? Po drugie, pomyslałam z mężem że może zamiast pieniędzy lepiej jest kupić jakiś prezent. No i generalnie jakoś się u nas nie przelewa.. Lepiej dać mniej i się pojawić czy grzecznie odmówić? Co myślicie? Bo raczej nie wypada, bo to kuzynka męża.
szyszeczka
Junior Designer

Re: Prezent ślubny

Postautor: remiska » 17 maja 2019, 6:50

W dzisiejszych czasach większość z nas może pozwolić sobie na serwis z porcelany. Jest to też często wybierany prezent z okazji ślubu czy urodzin czy innej ważnej uroczystości . Z uwagi na swoją kruchość i dostojeństwo bywa, że trafia za szybę gabloty czy kredensu. Tak traktowana cieszy tylko nasze oczy. A warto, aby doświadczać porcelanę również zmysłem dotyku, a nawet smaku. Dlatego warto porcelanę używać, i jestem za by podarować jako prezent.
remiska
Junior Designer

Postautor: fankaranka » 21 maja 2019, 8:52

Idąc na wesele najprościej jest dać pieniądze. W sumie to nic dziwnego, zważywszy iż nie zawsze dobrze znamy parę młodą. Dlatego kupienie jakiegoś prezentu jest ryzykowne. Ale ja należę do osób lubiących ryzyko, więc kupiłabym prezent w postaci jakieś zastawy porcelanowej albo może jakąś piękną karafkę ręcznie zdobioną i do tego butelkę jakiegoś dobrego trunku i gotowe. Zawsze w razie jakby młodym prezent się nie podobał to mogą zatopić smutki w dobrym trunku
fankaranka
Designer

Postautor: Asiula » 21 maja 2019, 13:14

Osobiście pieniędzy bym nie dawała, bo wiem, jak to jest, gdy potem się przelicza od kogo, ile się dostało. Najlepiej sprezentować jakąś praktyczną rzecz, która nie wiadomo, ile kosztowała. Tak jak jeden z zestawów obiadowych tego sklepu https://urodastolu.pl/ . Podarowaliśmy naszym znajomym komplet porcelanowy na 6 osób Krzysztof Alaska. Ma bardzo subtelny oraz wyrafinowany fason i jestem pewna, że im się przydaje szczególnie na święta.
Asiula
Junior Designer

Postautor: naharis » 05 sie 2019, 7:45

Myślę, że jako dodatek do prezentu, idealnie sprawdziłby się zegarek. Widziałam, że na stronie : https://protime24.pl/product-aar-22638- ... wkowy.html jest ogromny wybór różnorodnych produktów. Zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Z pewnością wybierzecie coś odpowiedniego.
naharis
Junior Designer

Postautor: agniecha » 21 lis 2019, 17:30

Ja oscyluję w takie kubki ślubne https://farrowdesign.pl/ . Idziemy na ślub dalszych znajomych, więc niewiele o nich wiemy, a to będzie dla nich fajna pamiątka, plus coś, co może zjedzą sobie wieczorkiem, romantycznie. Myślę, że starczy, co?
agniecha
Designer

Postautor: vvarden » 07 paź 2020, 0:33

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vvarden
Creative Queen

Postautor: fankaranka » 08 cze 2021, 10:38

Otóż właśnie to. Co można kupić w prezencie ślubnym koleżance? Bo jakoś nic mi nie przychodzi do głowy dlatego też od jakiegoś czasu przeglądam internet w celu znalezienia jakieś inspiracji. I tak też między innymi natrafiłam na ofertę Manufaktura w Bolesławcu która nie powiem spodobała mi się. Bo takie kubki ceramiczne pięknie wyglądają i na pewno przydadzą się każdemu. Także od razu zamówiłam kilka sztuk.
fankaranka
Designer

Wróć do OGŁOSZENIA