FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

PROJEKTANTKA MIESIĄCA NA LILLALOU-TEENS.PL! LISTOPAD

Wątki skasowane

Moderator: Lilla Lou

Wybierz PROJEKTANTKĘ MIESIĄCA (listopad) na lillalou-teens.pl:

Rita22
4
12%
Maniusia
5
15%
Persi
1
3%
funcake
8
24%
Flora
2
6%
JulaLou
4
12%
Keysha
9
27%
Raven
0
Brak głosów
Krikri66
0
Brak głosów
Lia
0
Brak głosów

Liczba głosów : 33

Re: PROJEKTANTKA MIESIĄCA NA LILLALOU-TEENS.PL! LISTOPAD

Postautor: Karaoli » 08 gru 2014, 13:50

Moshi pisze:
Karaoli pisze:
Moshi pisze:Keysha!

Zasłużyła, ponieważ:

II miejsce w konkursie Vampire Nights
I miejsce w konkursie Make Up wieczorowy - Bluevie
III miejsce w konkursie Pin-Up

To tylko z ostatniego miesiąca, a poza tym cudne ma projekty, a do Karaoli to nie trzeba być "mistrzem pisania", z resztą mało kto zwraca uwagę na przecinki!

Nie sądzisz, że osoba, która ma 13 lat powinna pisać bez błędów, szczególnie w internecie? Kiedy czyta się kogoś wypowiedź z błędami to niestety nie jest to przyjemne. Czytanie ze zrozumnieniem się kłania: nie pisałam o przecinkach, tylko o spacji przed przecinkami, kropkami, wykrzyknikami i innymi znakami interpunkcyjnymi.

Z Polskiego akurat pod koniec poprzedniej klasy miałam 6 i w to właśnie się wlicza te różne czytania. Z resztą: PRZECINEK JEST ZNAKIEM INTERPUNKCYJNYM! I przepraszam, ale nie piszesz lepiej bo w twoim poście zauważyłam "zrozumnieniem". What? Co to znaczy, bo nie wiem?

*Karolina zamkinj się, nic nie pisz. Po co się denerwować przez Przyziemnych?*
Obrazek
"Sama wiesz, że samotność to też rodzaj śmierci."
G. Nix & S. Williams "Spirit Animals. Więzy krwi"
Awatar użytkownika
Karaoli
Creative Queen

Postautor: Keysha_aa » 08 gru 2014, 14:48

Karaoli ! Nie życzę sobie, byś mnie i Moshi nazywała przyziemnymi! Już nie krytykuj, bo właśnie dostałam wywiad od pani Ilony Balcerzak. Twoje złe słowa już się nie liczą. Jeśli myślisz, że mnie obrażasz, to dobrze myślisz, ale mylisz się, jeśli myślisz, że się tym przejmuję. Mimo, że mnie nie lubisz, to zostałam Projektantką Listopada. Jeśli nie będziesz miła dla wszystkich, a nie tylko dla co poniektórych, to nawet jeśli Cie wymienią w dziesiątce, to nikt na Ciebie nie zagłosuje. Zmień zachowanie i bądź miła dla wszystkich. Mam do Ciebie cierpliwość, ale nie ja odpowiadam za ciebie. Pilnuj się ze słownictwem.

Ps: To, że coś myślisz, to nie znaczy, że musisz to pisać. Gwiazdki nie czynią z tego myśli. Zastanów się nad swoim zachowaniem.
Awatar użytkownika
Keysha_aa
Junior Designer

Postautor: Moshi » 08 gru 2014, 15:23

Keysha_aa pisze:Karaoli ! Nie życzę sobie, byś mnie i Moshi nazywała przyziemnymi! Już nie krytykuj, bo właśnie dostałam wywiad od pani Ilony Balcerzak. Twoje złe słowa już się nie liczą. Jeśli myślisz, że mnie obrażasz, to dobrze myślisz, ale mylisz się, jeśli myślisz, że się tym przejmuję. Mimo, że mnie nie lubisz, to zostałam Projektantką Listopada. Jeśli nie będziesz miła dla wszystkich, a nie tylko dla co poniektórych, to nawet jeśli Cie wymienią w dziesiątce, to nikt na Ciebie nie zagłosuje. Zmień zachowanie i bądź miła dla wszystkich. Mam do Ciebie cierpliwość, ale nie ja odpowiadam za ciebie. Pilnuj się ze słownictwem.

Ps: To, że coś myślisz, to nie znaczy, że musisz to pisać. Gwiazdki nie czynią z tego myśli. Zastanów się nad swoim zachowaniem.

Gratuluję Keysha! W pełni zasłużyłaś! Z resztą nie przejmujmy się innymi ;) I do Karaoli:
W książce od Polskiego był temat, gdzie myśli zaznacza się w cudzysłowie! I nie musisz się chwalić z 6. I tak w ogóle to pisanie na komputerze to rzecz całkiem inna od pisania w np. zeszycie...
With Akacja and Mischotta - BEST FRIENDS FOREVER ;*
Awatar użytkownika
Moshi
Junior Designer

Postautor: Lilla Lou » 09 gru 2014, 12:36

Dziewczyny nie ma się co sprzeczać. :))) Powoli do celu - pamiętajcie, że każda z Was ma szansę na zostanie Projektantką Miesiąca. :)
Konkurs forum: viewtopic.php?f=2&t=750
Konkurs Mistrzostwa Projektowania T-shirt: viewtopic.php?f=2&t=767
Awatar użytkownika
Lilla Lou
Administrator

Postautor: Ayris10 » 09 gru 2014, 19:19

Jezu...
Znów się kłócą o przecinki :D
Tym razem nie będę się tak rozpisywać jak poprzednio i powiem tylko dwie rzeczy:
1) Czy ktokolwiek chciałby czytać forum, na którym jest full błędów, które rażą oczy? Nie, nikt. Mi osobiście też czasami niektóre błędy działają na nerwy. Zrozumcie Karaoli, która dba o forum.
2)Gratuluję, Keysha! Zasłużyłaś na swój sukces :D

No dobra, jeszcze jedna rzecz :D
Każda z nas ma swoje osobiste zdanie na każdy temat, ale często w takich sytuacjach decydują o nim naprawdę nieracjonalne czynniki. Przy następnej kłótni po prostu postaramy się to załatwić bez zbędnych emocji, a problem zniknie sam.

PS. Boże, przez jakie "u" pisze się "kłótnia" (czy kłótnia?) :D Niczego już nie jestem pewna :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayris10
Art Master

Postautor: Moshi » 12 gru 2014, 9:27

Lilla Lou pisze:Dziewczyny nie ma się co sprzeczać. :))) Powoli do celu - pamiętajcie, że każda z Was ma szansę na zostanie Projektantką Miesiąca. :)

W sumie to tak...
With Akacja and Mischotta - BEST FRIENDS FOREVER ;*
Awatar użytkownika
Moshi
Junior Designer

Postautor: vvarden » 06 paź 2020, 22:28

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vvarden
Creative Queen

Most Top Rated Movies Today

Postautor: FrankJScott » 05 maja 2021, 20:56

In response to the lady asking about Matrix explained, looper explained is joe the rainmaker, memento explained natalie, donnie darko explained by director, looper rainmaker explained, I highly suggest this best fight club explained info on top of matrix explained ending, Memento explained, matrix explained reddit, the wailing ending explained reddit, fight club explained reddit, Palm Springs ending explained, Shutter Island ending, look at this excellent Nocturnal Animals ending blog not to mention donnie darko explained youtube, hereditary explained movie, The Map Of Tiny Perfect Things ending explained, hereditary explained in hindi, nocturnal animals ending explained quora, palm springs movie explained, goodnight mommy twist explained, try this top rated end of Inception recommendations for what does the end of the prestige mean, Shutter Island ending, donnie darko explained by director, site. See More Most Top Rated Tenpoint Crossbow Online 3607fa9
FrankJScott
Creative Princess

Poprzednia

Wróć do KOSZ