FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

RATUJMY LILLA LOU!!!!

Pytania & odpowiedzi

Moderator: Lilla Lou

RATUJMY LILLA LOU!!!!

Postautor: Aleksa11 » 19 lip 2014, 10:25

Hejka!!!
Jak sami wiecie LL jest nową marką szkicowników, lecz mniej sławną. Większość leci na serię szkicowników pt. ,,Top Model''.
Co jest fajnego w Top Model??
-duży wybór szkicowników,
-fajniejsze forum,
-wcześniej wydane niż LL, dlatego jest sławniejsze. Gdyby Lilla Lou było wcześniej niż Top Model to może zyskało większą sławę, XD
-modelki, na których projektujemy ciuchy lepiej pozują,
-niektóre fanki Top Model sądzą, że LL jest podróbą ich kochanych szkicowników co jest jednocześnie nie prawdą. Ogólnie, jak już wspomniałam, gdyby LL było wcześniej wydane niż TM to my byśmy sądziły, że TM jest podróbą Lilla Lou, ;-)
-są plecaki, piórniki itp. z TM,
-więcej ,,lajknięć''na FB (LL 3 239, TM 14 677),
-więcej ludzi na forum (LL liczba użytkowników: 309, TM liczba użytkowników 15221. WOW! Różnica-wielka. :o :o :o
-własny magazyn.
I właśnie chcę się na tym zatrzymać. Magazyny cieszą się OGROMNĄ POPULARNOŚCIĄ i przyciągnęły jeszcze więcej dziewczyn do kupienia szkicowników serii Top Model. Nie, że to mi przeszkadza, ale wpadłam na pomysł, żeby Lilla Lou miało własny magazyn.
To może przyciągnąć wielką sławę. Tylko jest jeden, mały problem. Tak na 50% może ktoś to kupić. :cry: Nie wiadomo też czy fanki Top Model nie będą obgadywać, że jesteśmy ,,papugujemy'' pomysł na magazyn. Oczywiście magazyn będzie inny niż TM. Co zamieścić w takim magazynie? Otóż, łamigłówki, zagadki, krzyżówki, rebusy, szkoła rysowania, informacje np. mistrzostwa projektowania T-shirt. Najnowsza przygoda Lilla Lou. Wstawianie najciekawsze prace z galerii, polecane blogi o LL, promowanie strony http://www.lilllalou.pl, bloga i forum, konkursy i różne stylizacje jakie ubierają gwiazdy, jak się ubrać na dzisiejszy dzień? Komiksy i historyjki, wywiady z projektantkami, porady, zachęcenie do kupowania szkicowników (zestawów np. shrink it!) Lilla Lou
Musimy jeszcze wypromować nasz magazyn. Może reklama w TV? A może reklama do jakiegoś magazynu? Pożyjemy zobaczymy! :D
Mam nadzieję, że mój pomysł z magazynem się Wam podobał. Sorry, że taki długi temat, ale chcę, aby LL wyrównało z TM lub stało się od tego sławniejsze.

Pozdrawiam Aleksa11! ;)

PS. Proszę tego nie zgłaszać (szczególnie fanki Top Model, które się z tym nie zgadzają)! To miała być pomoc dla Lilla Lou, a nie Top Model. Jak połączymy siły to nam się uda! :)
PPS. Kocham szkicowniki LL!! <3
Obrazek

I LOVE ( ͡° ͜ʖ ͡°) <3
Awatar użytkownika
Aleksa11
Designer

Re: RATUJMY LILLA LOU!!!!

Postautor: Karolina10201 » 19 lip 2014, 18:28

Fanki TOPModel? Większość dziewczyn z TM ma też tutaj konto, i już dawno nie są takie negatywnie nastawione na LL. Nie znasz ich, a ja znam. Jeszcze rok temu (jestem na TM 2 lata już) na pewno by tak było, lecz teraz naprawdę się pozmieniało, i jest więcej akceptacji. Pomysł z magazynem jest świetny (ja o tym już w którymś tam temacie pisałam, ale nie ważne) i masz genialne pomysły co do tego, co się może znajdować. Na pewno ktoś to kupi, nie martw się!
Z podpunktem ''mają fajniejsze pozy'' się nie zgadzam. Lilla Lou ma właśnie większy wybór póz, znajdziemy tu modelki siedzące i stojące, bokiem, tyłem i od przodu, skaczące...
"Zawsze bądź sobą. Lepszej dziewczyny nie ma!"
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina10201
Senior Designer

Postautor: Aleksa11 » 19 lip 2014, 20:30

Karolina10201 pisze:Fanki TOPModel? Większość dziewczyn z TM ma też tutaj konto, i już dawno nie są takie negatywnie nastawione na LL. Nie znasz ich, a ja znam. Jeszcze rok temu (jestem na TM 2 lata już) na pewno by tak było, lecz teraz naprawdę się pozmieniało, i jest więcej akceptacji. Pomysł z magazynem jest świetny (ja o tym już w którymś tam temacie pisałam, ale nie ważne) i masz genialne pomysły co do tego, co się może znajdować. Na pewno ktoś to kupi, nie martw się!
Z podpunktem ''mają fajniejsze pozy'' się nie zgadzam. Lilla Lou ma właśnie większy wybór póz, znajdziemy tu modelki siedzące i stojące, bokiem, tyłem i od przodu, skaczące...

Wiem. Z tymi fankami to przegięłam, ale porównałam do mojej koleżanki, która za tymi szkicownikami to by w ogień wskoczyła. I straaaasznie nie lubi ,,podróbek'' TOPModel. Jednym z tych jest LL. Co nie jest prawdą. Obgaduje to, że Lilla Lou nigdy nie wejdzie na szczyty sławy. Ona jest dziwna, więc spox. ;) Oraz kiedyś oglądałam taką dziewczynę, która powiedziała, że Lilla Lou to podróbki TM. Ona mnie tym bardzo wkurzyła. :arrow: :twisted: :arrow: :twisted: masz link do tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=RhaBH020Gy0 to jest gdzieś na 6.00 minucie. Sorki, że napisałam o tym samym co ty, ale jestem tu nowa, więc wiesz... -,- Z tymi pozami to masz rację. Do dziewczyn, które lubią TOPModel.
Przepraszam, że zachowałam się tak w stosunku do Was, ale porównałam, Was do tej mojej koleżanki. :cry: A ta dziewczyna z filmiku na YT mnie STRASZNIE WKURZYŁA!! :( TOPModel jest nawet fajne. Czytałam wiele postów na forum, że wasze, forum jest kłótliwe i się obrażacie. Teraz wiem, że takie nie jesteście. :) Teraz mi jest głupio i obiecuję, że tak Was już nie określę. ;-) Mam nadzieję, że przyjmiecie przeprosiny.
Obrazek

I LOVE ( ͡° ͜ʖ ͡°) <3
Awatar użytkownika
Aleksa11
Designer

Postautor: Lilla Lou » 18 wrz 2014, 13:18

Dziewczyny prawdą jest, że bez Was nasze Lilla Lou nie mogłoby istnieć. :) Dziękujemy Wam za wsparcie i za wspólną zabawę. Oglądanie Waszych projektów to wspaniała zabawa pełna zachwytu! :)

Idziemy do przodu i czekamy na Wasze uwagi. :)
Konkurs forum: viewtopic.php?f=2&t=750
Konkurs Mistrzostwa Projektowania T-shirt: viewtopic.php?f=2&t=767
Awatar użytkownika
Lilla Lou
Administrator

Postautor: Motyleg » 05 lis 2014, 13:33

Mi osobiście znudziło się TM, mało dynamiczne pozy :( A z resztą na tamtym forum czasami mi się wydaje że siedzą gimby :( Tu jest mniej osób ale milsza atmosfera, o wiele nie ma tak tych kłótni, panuje zgoda. Dlatego na forum TM rzadko wchodzę. A zresztą dziewczyny z LL są bardziej na nas otwarte, nasze pomysły, są milsze, wesołe. A w TM tacy poważni... :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Motyleg
Designer

Postautor: Ayris10 » 05 lis 2014, 16:18

Motyleg pisze:Mi osobiście znudziło się TM, mało dynamiczne pozy :( A z resztą na tamtym forum czasami mi się wydaje że siedzą gimby :( Tu jest mniej osób ale milsza atmosfera, o wiele nie ma tak tych kłótni, panuje zgoda. Dlatego na forum TM rzadko wchodzę. A zresztą dziewczyny z LL są bardziej na nas otwarte, nasze pomysły, są milsze, wesołe. A w TM tacy poważni... :)

Tm przypomina mi szkołę... :cry:
LL za to jest bardzo otwarte na wszystko, co wymyślimy :D za to je uwielbiam <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayris10
Art Master

Postautor: Foxfire » 06 lis 2014, 22:28

Motyleg pisze:Mi osobiście znudziło się TM, mało dynamiczne pozy :( A z resztą na tamtym forum czasami mi się wydaje że siedzą gimby :( Tu jest mniej osób ale milsza atmosfera, o wiele nie ma tak tych kłótni, panuje zgoda. Dlatego na forum TM rzadko wchodzę. A zresztą dziewczyny z LL są bardziej na nas otwarte, nasze pomysły, są milsze, wesołe. A w TM tacy poważni... :)
a właśnie na tm nie gimby, tylko wkurzające dzieci, które jeszcze dzięki Bogu nie mają tu kont.
Obrazek
"Gdyby ludzie byli deszczem, ja byłbym mżawką, a ona churaganową ulewą." Szukając Alaski, John Green
Awatar użytkownika
Foxfire
Senior Designer

Postautor: Sardyn » 07 lis 2014, 8:36

Właśnie, dzieci. Kłócące się o byle co, dzieci. Też miałam dosyć tamtej atmosfery więc przeniosłam się tu, zero kłótni, nikt nie bierze wszystkiego na poważnie, każdy się z każdym dogaduje. A ten pomysł jest fajny c: TM wydaje gazetę taką... Dziecinną, i trochę nudną.
˙1nɹʞ ınɟʇ ʇsǝɾ ɯɐɾ ,nʞǝıʍołzɔ ɾoʇıʍ
Obrazek
Awatar użytkownika
Sardyn
Designer

Postautor: vvarden » 16 wrz 2020, 4:17

vvarden
Creative Queen

Postautor: vvarden » 06 paź 2020, 22:13

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vvarden
Creative Queen

Wróć do FAQ