FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

nowoczesny dom z bali

Geek Girls - to miejsce dla Was! Najlepsze, najciekawsze i najnowsze gry.

Moderatorzy: Cool, Kotek

Re: nowoczesny dom z bali

Postautor: vvarden » 06 maja 2021, 22:35

vvarden
Creative Queen

Postautor: sopelek » 21 maja 2021, 11:19

Nie wiem tak na prawdę czy stawianie takiego domu z bali jest akurat dobrym rozwiązaniem. Lecz to już chyba bardziej indywidualna decyzja. Ale tak czy siak w każdym domu muszą być trwałe okna. I takie okna właśnie znaleźć można we firmie Drutex S.A. We firmie tej znajdziesz wiele bardzo praktycznych rozwiązań jeśli chodzi o okna i nie tylko. Bo u nich możesz także zakupić drzwi czy rolety.
sopelek
Designer

Postautor: fankaranka » 25 maja 2021, 15:18

Hejka. Jak jesteśmy w temacie nowoczesnych domów to wiadomo, że takie domy wymagają od nas nowoczesnych rozwiązań. Dlatego też zaczęłam przeszukiwać w internecie jakie teraz rozwiązania są w ogóle wykorzystywane. I tak natrafiłam na tę stronę https://bartoszwentylacja.com.pl/oferta/wymienniki-ciepla/ na której to dowiedziałam się bardzo wiele na temat wymienników ciepła.
fankaranka
Designer

Postautor: dżejzi » 31 maja 2021, 12:12

A czy ktoś z was ma może doświadczenie również z firmą https://vrata.pl/k/drzwi-wejsciowe-lodz/ ? Pytam, ponieważ szukam kogoś odpowiedniego do drzwi, kto może mi zaproponować coś solidnego i ładnego. Zwróciłam uwagę na ich ofertę, bo wydaje się być całkiem opłacalna.
dżejzi
Junior Designer

Poprzednia

Wróć do Strefa gier