FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Reklama biznesu

To jest miejsce na Wasze niesamowite projekty, lekcje rysunku, porady i opinie.

Moderator: Lilla Lou

Re: Reklama biznesu

Postautor: sopelek » 10 cze 2021, 6:45

Reklama biznesu bardzo ważna jest. Bo jednak jakoś musimy dać znać, że nasza firma istnieje. Dlatego też każdy szuka dla siebie jak najlepszego rozwiązania. I tak zastanawiam się nad tym czy takie wizytówki to dobry pomysł. Więc szukałam jakiś informacji na ten temat i natrafiłam na tę stronę http://www.digitaldep.pl/jak-wizytowki- ... ek-branzy/ dzięki której już wiem, że wizytówki mogą bardzo przydać się.
sopelek
Designer

Postautor: fankaranka » 15 cze 2021, 16:28

Zgodzę się z tym, że wizytówki także bardzo fajna i przydatna rzecz jeśli chodzi o reklamę. Ale nie zapominajmy także o reklamie w internecie. A że trendy praktycznie wszędzie się zmieniają to warto poznać jak teraz przedstawia się reklama dobra w sieci. I tak też między innymi znalazłam tego bloga https://commplace.pl/blog/dzialania-pr-w-sieci/ z pomocą którego wiele przydatnych informacji na temat reklamy w internecie dowiedziałam się.
fankaranka
Designer

Postautor: agniecha » 20 cze 2021, 8:54

Wiele zależy od tego, co chcemy promować i gdzie. Może się okazać, że na przykład jedziemy na ogólne spotkanie biznesowe, to usługi takich https://versus-targi.pl firm będą nam potrzebne. To przede wszystkim zależy od tego, czy na przykład na targach nie będziemy występować. A odpowiedni element ogólnie będzie w porządku.
agniecha
Designer

Postautor: wolność » 05 lip 2021, 18:18

Najlepiej mieć stworzone własne logo firmy. Kod rabatowy na stworzenie logo dla twojej firmy w Agencji Pomyśl Inaczej to: RABAT50 na tej stronie: www.pomysl-inaczej.pl/projekty-logo/
wolność
Junior Designer

Postautor: Justyna91 » 24 lip 2021, 9:50

Mnie bardzo przydała się też profesjonalna księgowość we Wrocławiu. Z polecenia współpracuję z firmą Inpensa, zawsze mam wszystkie dokumenty i rozliczenia na czas, nie muszę się już tym martwić, dzięki czemu firma działa dużo lepiej i sprawniej.
Justyna91
Junior Designer

Poprzednia

Wróć do PROJEKTANTKI