Strona 1 z 3

Inwestycja biznesowa

Post: 18 wrz 2020, 10:39
autor: Phil
Jeśli szukasz finansowania dla swojej firmy, skontaktuj się z jkr investment groupktóry nie tylko zainwestuje w Twój biznes i będzie mógł uczynić go międzynarodowym. Ogromne doświadczenie, wiele sprawdzonych inwestycji, wszystkie opłacalne projekty - dlatego ta firma, a nie inna. A najciekawsze jest to, że firma inwestuje w biznes rozrywkowy.

Re: Inwestycja biznesowa

Post: 27 wrz 2020, 18:05
autor: bella
W jaki sposób promujesz swoją firmę? Jeśli nie wiesz jak dotrzeć do potencjalnych klientow to polecam usługi tej agencji marketingowej https://kreacjasukcesu.pl/ Na pewno pomoże ci wypromować biznes i pozyskać klientów. Z tego co widziałam ma bardzo rozbudowaną ofertę.

Re: Inwestycja biznesowa

Post: 02 paź 2020, 5:40
autor: dusia
Witam. Mam zamiar otworzyć małą firmę sprzątająca. Będę się skupiała na mieszkaniach prywatnych . Mam zamiar uzbroić się w chemię z tej firmy clean24.pl , czy według Was będzie to dobry wybór? Dodatkową usługą będzie pranie tapicerki . Posiadam karchera. Czy ich środki wystarczą, aby zwalczyć większość zabrudzeń? Mile widziane różne wskazówki od doświadczonych.Z góry dziękuję

Re: Inwestycja biznesowa

Post: 14 paź 2020, 15:43
autor: sopelek
Cześć, Jak już mowa o firmie i finansowaniu to zastanawiamy się nad tym czy stworzenie sali konferencyjnej w naszej siedzibie ma w ogóle sens. Zanim jednak podejmiemy jakąkolwiek decyzję to chcemy zapoznać się z wyceną takich systemów audiowizualnych. I tak tutaj https://q-fidelity.pl/ dowiedzieliśmy się konkretów i dzięki temu jednak zainwestujemy w taką salę.

Re: Inwestycja biznesowa

Post: 21 paź 2020, 18:31
autor: liana
Myślę, że dobrym rodzajem inwestycji biznesowej będzie wsparcie sprzedaży. Do tego należy użytkować wszelkich możliwych środków. Co możemy zrobić? A na przykład skorzystać z programu Sellizer https://www.sellizer.pl/, który dopracowuje procesy sprzedażowe.

Re: Inwestycja biznesowa

Post: 25 paź 2020, 18:22
autor: sonic
Jedną z inwestycji biznesowych to reklama, która jest niezbędna do rozwoju firmy. Aczkolwiek jeśli planujemy skorzystać z reklamy zewnętrznej to również o kwestiach bezpieczeństwa należy pamiętać, dlatego odsyłam do https://www.znajdzreklame.pl/blog/rekla ... klamowych/

Re: Inwestycja biznesowa

Post: 13 gru 2020, 21:06
autor: Justyna91
Ja marzę o własnej agroturystyce, jednak przyjaciel, który prowadzi dość spory biznes, mówi, że sporo zachodu z utrzymaniem zwierząt, maszyn rolniczych i jeszcze domu. Dlatego ważne jest aby używać dobrej jakości produktów do maszyn rolniczych, żeby uniknąć niepotrzebnych usterek. Jednymi z takich produktów są smary diadem, które znajdziecie w dobrych sklepach z akcesoriami dla rolników i częściami do maszyn rolniczych.

Re: Inwestycja biznesowa

Post: 28 gru 2020, 12:41
autor: Werkaa1
Nad czym się tu zastanawiać? Przecież to tylko od Was zależy, w jaki sposób podejdziecie do tego tematu. Ja myślę, że bardzo ciekawym rozwiązaniem mogą być dzisiaj zawarte w artykule http://www.businesstimes.pl/firma/cstor ... zedazowej/ informacje na temat internetowych hurtowni. Jeśli szukacie czegoś takiego, to koniecznie tam zajrzyjcie.

Re: Inwestycja biznesowa

Post: 05 sty 2021, 15:15
autor: Domis3223
Ja zakładając firmę, na początek skorzystałam z pomocy doradców biznesowych https://summ-it.pl/, którzy zajęli się dostosowaniem mojej oferty do obecnego rynku.

Re: Inwestycja biznesowa

Post: 14 sty 2021, 10:48
autor: Gonia
Dobrą inwestycją, gdy prowadzi się firmę jest inwestycja w rozwój pracowników. Szczególnie w branży budowlanej jest to bardzo widoczne. Mój mąż ostatnio wysłał parę osób na kurs z obsługi maszyn budowlanych, bo na operatorów jest duże zapotrzebowanie, a nie posadzisz w koparce kogoś kto nie ma odpowiednich uprawnień, bo strach. Wybrał szkolenia organizowane przez firmę Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji, która prowadzi Centrum Szkolenia Zawodowego - https://solidneszkolenia.pl/ i był bardzo zadowolony zarówno z poziomu kursu i umiejętności jaki nabyli pracownicy. Na pewno zwróci mu się koszt tego kursu.