FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Włosy a biotyna

Jak dbać o siebie? Porady makijażowe, ciekawe wizaże...

Moderatorzy: Suuzy, Marley

Włosy a biotyna

Postautor: matylda » 22 wrz 2021, 11:14

Od jakiegoś czasu, no powiedzmy od pół roku korzystam z aplikacji, do której dodaję co i w jakiej ilości jadłam o danej porze. Aplikacja przelicza to na kalorie i dzięki temu kontroluję to, co jem. Nie uzupełniam tego na bieżąco, ale staram się jednak to robić systematycznie. Ta apka ma jeszcze taką zaletę, że wylicza ile mikroelementów, w tym witamin przyswoiłam w ciągu dnia. Niestety zauważyłam, że poziom biotyny zawsze wynosi zero. Z tego co wiem, to biotyna ma wpływ na kondycję między innymi włosów. Co za tym idzie warto ją suplementować. W dzieciństwie miałam fantastyczne, lśniące i gęste włosy. W czasach dorosłości niestety tak nie jest. Tak sobie myślę, że to wszystko właśnie przez brak tej witaminy. Tutaj https://www.ezebra.pl/pl/menu/zdrowie/s ... -3143.html znalazłam biotynę i chyba zacznę ją suplementować. Nawet nie chyba, na pewno. Wiem, że efektu nie będzie widać od razu, ale spróbuję, zobaczę co będzie za rok. Co myślicie, czy uzupełnienie tej witaminy pomoże?
matylda
Junior Designer

Wróć do Strefa Urody