FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Sportowe ciuchy

To miejsce na nowości z wybiegów i sklepów, Wasze stylówy, porady modowe.

Moderatorzy: Lilla Lou, Suuzy, Marley

Sportowe ciuchy

Postautor: Kostka » 01 sie 2021, 20:34

Witajcie,
czy lubicie czasami chodzić w sportowych ciuchach? Jeśli tak, to jakie są Wasze ulubione marki? Ja na przykład bardzo lubię ubrania marki Asics. W outlecie internetowym https://pepegi.eu/firm-pol-1538573910-Asics.html są one jak widać dostępne po całkiem atrakcyjnych, przystępnych cenach ;) Polecam się rozejrzeć ;)
Kostka
Junior Designer

Re: Sportowe ciuchy

Postautor: matylda » 11 sie 2021, 13:31

Wiesz co, czasami noszę takie ubrania, ale jednak na co dzień preferuję bardziej elegancki styl.
matylda
Junior Designer

Postautor: naharis » 20 sie 2021, 12:50

Jeżeli nie wiecie gdzie kupić markowe ubrania dla dzieci, to polecam wam zajrzeć do hurtowni outletboxx. Mają naprawdę ciekawą ofertę, a cenowo wychodzi to bardzo przystępnie. Sprawdźcie sobie ich asortyment w wolnej chwili, a może akurat wpadnie wam coś w oko. Sama zamówiłam tam kilka boxów do swojego sklepu i mam nadzieje, że uda mi sie to szybko sprzedać.
naharis
Designer

Postautor: miley » 26 wrz 2021, 4:44

A czy ktoś z was kupował też w tym sklepie https://www.vitkac.com/pl/projektanci ubrania? Moja koleżanka właśnie go pokazywała i tak zastanawiamy się na ile warto tam dokonać zakupu? Widać, że oferują markowe ciuszki i jeszcze w dodatku w dobrej jakości. Czy faktycznie firma jest godna zaufania?
Niemożliwe, ale prawdziwe...
miley
Designer

Wróć do Strefa Mody