FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Krem na worki pod oczami

Jak dbać o siebie? Porady makijażowe, ciekawe wizaże...

Moderatorzy: Suuzy, Marley

Krem na worki pod oczami

Postautor: aniolek » 28 lip 2020, 6:33

Co poleciłybyście na zmarszczki w okolicy oczu i worki pod oczami? Macie coś fajnego, sprawdzonego, może coś co robi "wow". Zaobserwowałam u siebie zmiany w okolicach oczu, chciałabym zacząć stosować jakiś tajnych kosmetyków z których byłabym zadowolona. Możecie mi coś polecić?
Awatar użytkownika
aniolek
Junior Designer

Re: Krem na worki pod oczami

Postautor: silvina » 28 lip 2020, 8:06

Krem pod oczy z madara lub ze 100%pure z kofeina.
Krem pod oczy Nagietek & Lawenda z Kozmetics.
Vianek czerwony krem pod oczy przeciwzmarszczkowy.
No i super jest krem pod oczy Garisell Eye:
https://stalowemiasto.pl/artykuly/artyk ... z&id=48778 - jest to może dość drogi kosmetyk, ale ma dobry skład oraz ze wszystkich tutaj wymienionych dał najlepszy rezultat na mojej twarzy :) Tak wiec moge jak najbardziej polecić!
Awatar użytkownika
silvina
Junior Designer

Re: Krem na worki pod oczami

Postautor: miley » 02 sie 2020, 9:28

Ja tam nie stosuje żadnego takiego kremu, nie mam z tym problemu. Ale jak jesteśmy przy kosmetykach, to waszym partnerom gdzie kupujecie kosmetyki? Ja znalazłam ostatnio firmę https://beardman.pl/producent/proraso , która całkiem ciekawe produkty ma z przeznaczeniem wyłącznie dla panów.
miley
Junior Designer

Wróć do Strefa Urody