FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Zapraszam ;)

Zabawa trwa. Zaproś zaprzyjaźnioną użytkowniczę i zorganizuj kreatywny pojedynek. Dzięki nim możesz poznać wiele ciekawostek oraz wskazówek odnośnie Twoich prac.

Moderatorzy: Lilla Lou, paula1809, Karaoli

Zapraszam ;)

Postautor: Kinga124 » 02 paź 2013, 17:55

Mam taką propozycję minigry, która polegałaby na tym, że dana osoba pisze swój nick na stronie LL i pisze co sądzi o pracach powyższej osoby (jeśli się nie podobają po prostu nie pisze, żeby nie było nieporozumień) potem kolejna osoba robi to samo, czyli pisze swój nick, pisze co sądzi i tak w kółko. Co Wy na to?
Ja zaczynam ( nie napiszę co sądzę o czyiś pracach, bo nie mam kogo :D)
Mój nick na stronie LL to projektantka123 (i teraz któraś z Was pisze co sądzi o moich pracach i pisze swój nick itd.)
Miłej zabawy :) Mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłam ;)
Zapraszam na mojego bloga: http://projektantka123.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Kinga124
Junior Designer

Re: Zapraszam ;)

Postautor: Sweetie » 03 paź 2013, 12:36

Dziewczyny jeśli coś Wam się nie podoba to nie musicie pisać, że jest brzydkie. Możecie doradzić co warto poprawić, a zarazem napisać, co w pracach projektantki najbardziej Wam się podoba.

Zapraszam do zabawy! :)

OCENIAJCIE: projektantka123
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.
Awatar użytkownika
Sweetie
Junior Designer

Postautor: Kinga124 » 03 paź 2013, 14:06

Sweetie pisze:Dziewczyny jeśli coś Wam się nie podoba to nie musicie pisać, że jest brzydkie. Możecie doradzić co warto poprawić, a zarazem napisać, co w pracach projektantki najbardziej Wam się podoba.

Zapraszam do zabawy! :)

OCENIAJCIE: projektantka123

Swietny pomysł! :)
Awatar użytkownika
Kinga124
Junior Designer

Postautor: Karaoli » 03 paź 2013, 15:44

Bardzo mi się podobają Twoje prace. Jedyna uwaga: w niektórych projektach modelka ma bardzo mocno zaznaczony nos i to mi się nie podoba.
Mój nick na stronie to Karaoli. :)
Obrazek
"Sama wiesz, że samotność to też rodzaj śmierci."
G. Nix & S. Williams "Spirit Animals. Więzy krwi"
Awatar użytkownika
Karaoli
Creative Queen

Postautor: Kinga124 » 03 paź 2013, 15:50

Masz bardzo pomysłowe projekty, a taka wskazówka na przyszłość to staraj się bardziej jednolicie kolorować.
Mój nick już znacie :D
Awatar użytkownika
Kinga124
Junior Designer

Postautor: żelka2003 » 07 lip 2014, 9:29

świetne prace ♥
żelka2003
Obrazek
Awatar użytkownika
żelka2003
Designer

Postautor: Maniusia » 18 lip 2014, 12:16

Śliczne prace tylko w niektórych nos jest trochę za bardzo zaznaczony ale poza tym super! :D
Maniusia (LL teens) :)
Świat wcale nie dzieli się na dobrych i złych ludzi, bo każdy z nas ma w sobie tyle samo dobra co i zła. Tylko od nas zależy, którą drogą pójdziemy
Obrazek
Awatar użytkownika
Maniusia
Junior Designer

Postautor: skittels » 21 wrz 2014, 18:52

Super mega prace!!!

Skittles (LL teens)
skittels
Junior Designer

Postautor: vvarden » 07 paź 2020, 15:38

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vvarden
Creative Queen

Wróć do Strefa kreatywnych pojedynków