FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

MISTRZOSTWA PROJEKTOWANIA T-SHIRT!

Chwalimy się konkursami, w których możecie wygrać zestawy Lilla Lou - i nie tylko:) Dyskutujemy nt. co miesięcznych konkurów na portalu Lilla Lou.

Moderatorzy: Lilla Lou, paula1809, Karaoli

MISTRZOSTWA PROJEKTOWANIA T-SHIRT!

Postautor: Lilla Lou » 08 kwie 2014, 7:08

MISTRZOSTWA PROJEKTOWANIA – T-SHIRT!

Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Projektowania T-SHIRT, których pomysłodawczynami są Julia i Ania.

ZADANIE KONKURSOWE:

Stwórz projekt koszulki Lilla Lou, a następnie zrób zdjęcie lub zeskanuj projekt i wyślij na adres: lillalou@lillalou.pl w temacie wiadomości wpisując: Mistrzostwa Projektowania – T-shirt.
W wiadomości podaj swoje IMIĘ I NAZWISKO, WIEK (rozmiar koszulki – wzrost) oraz IMIĘ LILLA GIRL na portalu lillalou.pl.

UWAGA!

Projekt należy wykonać na czystej kartce A4 – nie na podrysach Lilla Lou.

Obrazek

Każdy z autorów musi zachować oryginał swojej pracy (na odrębnej kartce). W przypadku wygranej oryginalny projekt należy przesłać na adres organizatora (np. pocztą, kurierem).

Prace należy nadsyłać do 30 kwietnia 2014! Ogłoszenie wyników nastąpi 7 maja 2014.

NAGRODY:

I miejsce: Koszulka wykonana według autorskiego projektu! Zestaw kreatywny oraz 1000 Stars!

II miejsce: Koszulka wykonana według autorskiego projektu! Zestaw kreatywny oraz 500 Stars!

III miejsce: Koszulka wykonana według autorskiego projektu! Zestaw kreatywny oraz 300 Stars!

+ 5 wyróżnień: Każda z wyróżnionych osób otrzyma 200 Stars na portalu lillalou.pl

W skład zestawu kreatywnego wchodzą: Szkicownik, Zeszyt kreatywny A4, akcesoria Lilla Lou by Derform!

Każda z koszulek zostanie uszyta specjalnie dla nagrodzonych projektantów! T-shirty będą posiadały autorskie nadruki!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają 100 Stars na portalu lillalou.pl do wykorzystania w butiku.

Zwycięzców wybiorą dziewczyny z Lilla Lou razem z kreatorkami konkursu - Julią i Anią!

Regulamin konkursu: http://www.lillalou.pl/regulamin-mistrzostwa-tshirt
Konkurs forum: viewtopic.php?f=2&t=750
Konkurs Mistrzostwa Projektowania T-shirt: viewtopic.php?f=2&t=767
Awatar użytkownika
Lilla Lou
Administrator

Re: MISTRZOSTWA PROJEKTOWANIA T-SHIRT!

Postautor: Sarawi » 08 kwie 2014, 12:29

Mam pytanie. Czy praca powinna być w formie rysunku koszulki (tzn. szkicuję całą koszulkę z jakimś wzorem), czy jako sam nadruk (tzn. nie rysuję koszulki, tylko obrazek/nadruk, który mógłby się znaleźć na koszulce)?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. :)
Drawing is my Passion...
Awatar użytkownika
Sarawi
Junior Designer

Postautor: Lilla Lou » 08 kwie 2014, 12:34

Rysujemy sam nadruk. :)

Nie musicie rysować obrysu koszulki. Uznałyśmy, że tak będzie prościej i dla nas i dla Was. :) W razie pytań służymy pomocą. :)
Awatar użytkownika
Lilla Lou
Administrator

Postautor: Karolina10201 » 08 kwie 2014, 14:42

Super konkurs. Już jak Julia105 (czyli pomysłodawczyni) o tym pisała to wydał mi się świetny :) Na pewno wezmę udział i fajnie że go zrealizowaliście (w sensie dziewczyn pomysł).
Mam jedno pytanie...
Czy koszulka według projektów wygranych (czyli 1, 2 i 3 miejsce) zostanie wysłana i wyprodukowana tylko dla nich (zwycięzców) czy będzie ogólnodostępna do kupienia? Czyli że na przykład, załóżmy dziewczyna zaprojektowała jakąś koszulkę, wygrała pierwsze miejsce. Czy koszulka wg jej pomysłu jest szyta raz na miarę i wysyłana tylko do niej jako jednorazowy egzemplarz czy jest wysyłana i do niej ale też można ją kupić w sklepach?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Ja chyba zrobię jednak również zarys, bo będzie łatwiej mi tak narysować :) A poza tym mam pewien pomysł i tak będzie lepiej :) Mogę?
"Zawsze bądź sobą. Lepszej dziewczyny nie ma!"
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina10201
Senior Designer

Postautor: Lilla Lou » 08 kwie 2014, 15:34

Koszulki na pewno będą dla zwycięzców. Jeśli chodzi o możliwość kupienia, to się okaże. Ważne są tutaj także prawa autorskie dziewczyn. :))

Bardzo prosimy o rysowanie tylko na czystych kartkach - nie na obrysach. Wiemy, że obrysy mogą ułatwić, ale najpiękniejszy projekt może zostać odrzucony ponieważ nie możliwe będzie przełożenie go, na nadruk. :(

Dlatego, pamiętajcie: projekty wysyłamy na czystych kartkach - nie na obrysach. :)
Awatar użytkownika
Lilla Lou
Administrator

Postautor: Karolina10201 » 08 kwie 2014, 17:19

Lilla Lou pisze:Koszulki na pewno będą dla zwycięzców. Jeśli chodzi o możliwość kupienia, to się okaże. Ważne są tutaj także prawa autorskie dziewczyn. :))

Bardzo prosimy o rysowanie tylko na czystych kartkach - nie na obrysach. Wiemy, że obrysy mogą ułatwić, ale najpiękniejszy projekt może zostać odrzucony ponieważ nie możliwe będzie przełożenie go, na nadruk. :(

Dlatego, pamiętajcie: projekty wysyłamy na czystych kartkach - nie na obrysach. :)

To znaczy, chodziło mi że sama zrobię lekki podrys, bo będzie mi wygodniej...
"Zawsze bądź sobą. Lepszej dziewczyny nie ma!"
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina10201
Senior Designer

Postautor: Karaoli » 09 kwie 2014, 6:18

Czy można zarysować całą kartkę, np. wszędzie byłyby kwiaty? I czy nadruki muszą się wiązać z Lilla Lou?
Obrazek
"Sama wiesz, że samotność to też rodzaj śmierci."
G. Nix & S. Williams "Spirit Animals. Więzy krwi"
Awatar użytkownika
Karaoli
Creative Queen

Postautor: Lilla Lou » 09 kwie 2014, 11:32

Nadruki mogą być związane z Lilla Lou, ale nie muszą.
Na pewno projekty powinny być związane z modą, kulturą, sztuką, kreatywnością czy wyobraźnią. :)

Oczywiście możesz zarysować całą kartkę - wtedy projekt ma postać "zdjęcia". :)
Awatar użytkownika
Lilla Lou
Administrator

Postautor: Lia4Real » 09 kwie 2014, 15:01

Ja biorę udział! Świetny konkurs! :)
Lia4Real
Designer

Postautor: Karaoli » 09 kwie 2014, 17:33

Lilla Lou pisze:Nadruki mogą być związane z Lilla Lou, ale nie muszą.
Na pewno projekty powinny być związane z modą, kulturą, sztuką, kreatywnością czy wyobraźnią. :)

Oczywiście możesz zarysować całą kartkę - wtedy projekt ma postać "zdjęcia". :)

Dziękuję ;)
Obrazek
"Sama wiesz, że samotność to też rodzaj śmierci."
G. Nix & S. Williams "Spirit Animals. Więzy krwi"
Awatar użytkownika
Karaoli
Creative Queen

Następna

Wróć do Strefa konkursów