FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

ZŁÓŹ ŻYCZENIA LILLA LOU!

Chwalimy się konkursami, w których możecie wygrać zestawy Lilla Lou - i nie tylko:) Dyskutujemy nt. co miesięcznych konkurów na portalu Lilla Lou.

Moderatorzy: Lilla Lou, paula1809, Karaoli

ZŁÓŹ ŻYCZENIA LILLA LOU!

Postautor: Lilla Lou » 02 paź 2013, 7:49

Lilla Lou jest z Wami już 2 lata!

Zapraszamy na pełną niespodzianek i nagród imprezę urodzinową! Na portalu lillalou.pl pojawił się właśnie urodzinowy film Lilla Lou, a wraz z nim konkurs, w którym po raz pierwszy nagrodami są koszulki Lilla Lou z limitowanej, urodzinowej edycji.

Zadanie konursowe:

Złóż życzenia Lilla Lou! Nagraj krótki film, w którym w ciekawy sposób przedstawisz urodzinowe życzenia dla Lilla Lou. Pomysł, kreacja i wykonanie zależą tylko od Was.

Gotowy filmik wyślij na lillalou@lillalou.pl, w temacie wpisując „Złóż życzenia Lilla Lou!“.

Nie zapomnij podać swoich danych – imienia, nazwiska, adresu do wysyłki nagrody w przypadku wygranej, oraz rozmiaru koszulki (8, 10 czy 12 lat).

Na zdjęcia czekamy do 31 października.

Autorki 10 najbardziej kreatywnych filmów otrzymają zaprojektowane specjalnie na tę okazję t-shirty. Wyróżnimy także 10 autorek, które nagrodzimy zestawami kreatywnymi Lilla Lou Collection.

Ogłoszenie wyników 7 listopada. Regulamin: http://www.lillalou.pl/regulamin-zyczenia-urodzinowe/.
Załączniki
Drugie urodziny ogolna.jpg
Drugie urodziny ogolna.jpg (390.13 KiB) Przeglądany 8324 razy
Konkurs forum: viewtopic.php?f=2&t=750
Konkurs Mistrzostwa Projektowania T-shirt: viewtopic.php?f=2&t=767
Awatar użytkownika
Lilla Lou
Administrator

Re: ZŁÓŹ ŻYCZENIA LILLA LOU!

Postautor: Kotek » 02 paź 2013, 11:42

Wezmę udział i wszystkiego najlepszego!
Obrazek
Awatar użytkownika
Kotek
Senior Designer

Postautor: sweetwiki6 » 04 paź 2013, 5:35

ja widziałam jeszcze konkurs do zaprojektowania stroju na występ tylko nie wiem gdzie go wysłać tylko nie przez komputer, jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź http://www.lillalou.pl/konkursy/projektantka-miesiaca/
Prawdziwa muzyka jest prawdziwa dopiero wtedy kiedy płynie z serca <3
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetwiki6
Designer

Postautor: Sweetie » 04 paź 2013, 6:54

Konkurs jest organizowany na portalu: LillaLou.pl i swoją pracę należy dodać do galerii konkursowej. Niestety innej opcji nie ma. :(
A dlaczego nie chcesz dodawać pracy do galerii?
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.
Awatar użytkownika
Sweetie
Junior Designer

Postautor: Alu » 05 paź 2013, 20:29

Ja w miesięcznym biorę udział mimo że na 100% przegram
Nie mam podpisu xD
Awatar użytkownika
Alu
Senior Designer

Postautor: Karaoli » 06 paź 2013, 7:35

Alu pisze:Ja w miesięcznym biorę udział mimo że na 100% przegram

Ja mam tak samo. :P
Obrazek
"Sama wiesz, że samotność to też rodzaj śmierci."
G. Nix & S. Williams "Spirit Animals. Więzy krwi"
Awatar użytkownika
Karaoli
Creative Queen

Postautor: k@rolin@66 » 10 paź 2013, 16:10

wezmę udział!
Obrazek
Obrazek
k@rolin@66
Junior Designer

Postautor: Kotek » 29 paź 2013, 16:27

A umieścicie filmy na blogu lub Facebooku, które już nadesłano? Ja nie mam pomysłu i chciałabym zobaczyć jakie kreatywne filmy inni stworzyli. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kotek
Senior Designer

Postautor: Lilla Lou » 30 paź 2013, 8:45

Pamiętajcie, że konkurs ma być kreatywny, ale nie za wszelką ceną. Wykorzystajcie rzeczy, które są już niepotrzebne - nie musicie kupować nowych przedmiotów, ubrań itp.

Przykłady:

1. Scenka z Lilla Lou - tak jak w konkursie na blogu Kreatywnik, możecie stworzyć scenkę, którą nagracie. Modelki Lilla Lou mogą w niej składać życzenia.
2. Strój dla Lilla Lou - możecie złożyć życzenia w przygotowanym przez siebie t-shirtcie. Np. Możecie przerobić starą, niepotrzebną koszulkę lub pozszywać trzymane w domu zbędne materiały. Następnie możecie stworzyć napisy, doszyć skrawki materiałów i dekoracje.
3. Tapeta/sceneria w stylu Lilla Lou - możecie złożyć życzenia na tapecie, którą same stworzycie - np. wyklejanka Waszych Lilla prac w kształcie serca. :)

P.S. Kilka urodzinowych życzeń znajdziecie w urodzinowym filmiku Lilla Lou na YT i na portalu Lilla Lou.
Konkurs forum: viewtopic.php?f=2&t=750
Konkurs Mistrzostwa Projektowania T-shirt: viewtopic.php?f=2&t=767
Awatar użytkownika
Lilla Lou
Administrator

Postautor: Kotek » 30 paź 2013, 18:24

Lilla Lou pisze:Pamiętajcie, że konkurs ma być kreatywny, ale nie za wszelką ceną. Wykorzystajcie rzeczy, które są już niepotrzebne - nie musicie kupować nowych przedmiotów, ubrań itp.

Przykłady:

1. Scenka z Lilla Lou - tak jak w konkursie na blogu Kreatywnik, możecie stworzyć scenkę, którą nagracie. Modelki Lilla Lou mogą w niej składać życzenia.
2. Strój dla Lilla Lou - możecie złożyć życzenia w przygotowanym przez siebie t-shirtcie. Np. Możecie przerobić starą, niepotrzebną koszulkę lub pozszywać trzymane w domu zbędne materiały. Następnie możecie stworzyć napisy, doszyć skrawki materiałów i dekoracje.
3. Tapeta/sceneria w stylu Lilla Lou - możecie złożyć życzenia na tapecie, którą same stworzycie - np. wyklejanka Waszych Lilla prac w kształcie serca. :)

P.S. Kilka urodzinowych życzeń znajdziecie w urodzinowym filmiku Lilla Lou na YT i na portalu Lilla Lou.

Dziękuję za radę, niedługi zrobię filmik. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kotek
Senior Designer

Wróć do Strefa konkursów