FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

DZIEŃ UŻYTKOWNIKA: Jak poznałam LL!

Chwalimy się konkursami, w których możecie wygrać zestawy Lilla Lou - i nie tylko:) Dyskutujemy nt. co miesięcznych konkurów na portalu Lilla Lou.

Moderatorzy: Lilla Lou, paula1809, Karaoli

DZIEŃ UŻYTKOWNIKA: Jak poznałam LL!

Postautor: Motyleg » 07 lis 2014, 14:37

TRZY GŁÓWNE NAGRODY!
NAGRODA: Lilla Lou Biżu

Czas od 16 do 18.30
WYNIKI O 19.00

Jak znalazł się po raz pierwszy w twoich rękach szkicownik Lilla Lou? Może przyniosła Ci go wróżka o złotych wsłosach, a może znalazłaś go w oceanie będąc syreną? A może w jeszcze inny sposób rozpoczełaś przgodę z Lilla Lou? Zamknij oczy, ulegnij marzeniom, wyobraź sobie niesamowity świat. Na podstawie swoich marzeń napisz twoją pierwszą przygodę z LL z elementami fantasy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Motyleg
Designer

Re: DZIEŃ UŻYTKOWNIKA: Jak poznałam LL!

Postautor: Foxfire » 07 lis 2014, 15:08

Szłam spokojnie chodnikiem do szkoły. Miałam zamiar iść jeszcze po przyjaciółkę, ponieważ zawsze chodzimy razem. Postanowiłam też, że wejdę do sklepu po coś do jedzenia i picia, bo dopiero przed chwilą zorientowałam się, że nie wzięłam nic z domu. Trochę pieniędzy miałam, a do domu miałam dość daleko. Weszłam do sklepu, kupiłam to, co miałam kupić, i jak to zazwyczaj robi się po zakupach wyszłam. Kupiłam przy okazji loda, więc poszłam za sklep, by wyrzucić opakowanie, ponieważ tam znajdował się kosz na śmieci . Zobaczyłam coś dziwnego na ziemi. Stosunkowo mała, różowa, wirującą plamkę. Dotknęłam jej czubkiem mojego różowego trampka. Boże! Zaczęłam do niej wpadać, jak do przepaści! W jednej sekundzie mój wzrost zmniejszył się że 160 centymetrów do jednego milimetra... Dziwne, bardzo... Czułam się, jakbym tkwiła w jakimś miejscu pomiędzy dwoma dziwnymi, różniącymi się pod każdym względem miejscami... Jeden był różowy, wesoły, słyszałam radosne krzyki i śmiech. Drugi był szary, zwykły, dobiegały z niego tylko dźwięki samochodów, kłótni... Uświadomiłam sobie, że to świat, w którym żyję... To smutne. Nagle coś podobnego do podmuch wiatru zepchnęło mnie w dół... Wylądowałam na wielkiej, miękkiej, różowej poduszce. Miałam zamknięte oczy... Kiedy je otworzyłam zobaczyłam rudowłosą dziewczynę z dużymi oczami i pięknym uśmiechem... Miała też charakterystyczne, elfie uszy, więc pewnie nim była. Poprzedzając moje pytania, potwierdziła moje przewidywania, że jest elfem, przedstawiła mi się (miała na imię Nelly). Powiedziała też, że znajduję się w magicznym świecie Lilla Lou. Zaprowadziła mnie do królowej tego małego świata. Okazało się, że miejsce to zostało nazwane imieniem i nazwiskiem królowej. A sama królowa wyglądała mniej więcej jak Nelly, też miała śliczny uśmiech i ogromne oczy, jej włosy były rude, ale za to było widać, że jest starsza, miała inny kształt nosa oraz była wyższa od niej... Ubranie miała jak inni, co mnie zdziwiło. Miała na sobie różową sukienkę przed kolano przewiązaną żółtą wstążką. Przywitała się że mną i zaproponowała, że oprowadzi mnie po jej królestwie. Po drodze opowiedziała mi trochę o nim. Wszędzie było pełno jakiś książeczek z zarysami dziewczyn, a elfy siedziały na wielkich, puszystych poduchach i dorysowywały dziewczynom różne ubrania. Była tam też wielka galeria prac, w której były umieszczone prace przyniesione przez mieszkańców, oczywiście narysowane w tychże szkicownikach. Właśnie, to nazywało się szkicowniki. Zostałam poproszona o narysowanie czegoś na pamiątkę. Wybrałam książeczkę i kredki i wzięłam się za rysowanie. Kiedy skończyłam, Nelly powiesił a moją pracę na ścianie, a królowa wręczyła mi wielki kosz w którym było wszystko, co potrzebne do projektowania... Pełno książeczek! A, one też nazywały się Lilla Lou, ponieważ stworzyła je królowa... Po prostu raj! Królowa pożegnała mnie szybko i pojawiłam się znowu na tyłach tego sklepu, z lodem w ręku i z koszem pod nogami...
Obrazek
"Gdyby ludzie byli deszczem, ja byłbym mżawką, a ona churaganową ulewą." Szukając Alaski, John Green
Awatar użytkownika
Foxfire
Senior Designer

Postautor: Moshi » 07 lis 2014, 15:59

Siedziałam sobie na mięciutkiej planecie zwanej Mars. Obok mnie nucił sobie mały Marsjanin imieniem Steave, który nagle zaproponował mi... Tworzenie szkicowników. A że prowadził Marsjański Sklep z Artykułami Plastycznymi to zaproponował mi stworzenie szkicownika pt. Creativa. Tak właśnie nazywała się jego dziewczyna kochająca projektować. Weszliśmy do magicznej maszyny, która przeniosła nas w magicznie ciche miejsce. Płynęły tam różowe chmury, latały błękitne jednorożce a tego wszystkiego strzegła królowa Lou. Nagle usłyszałam głos: "Chodź tutaj droga Moshi. Mam dla ciebie notes". Nie wiedziałam gdzie mam iść, bo osoby mówiącej nie było widać, więc popatrzyłam się najpierw na Steave'a, potem na królową Lou, moje ręce i zaczęłam szukać notes. Głos powtórzył się znowu. Podeszłam trochę do tęczy. Chciałam tam usiąść, lecz z tęczy wyłoniła się ręka, która dała mi notes i krzyczała nieustannie "Rysuj, rysuj!". Zaczęłam rysować wysoką dziewczynę, z blond włosami i sukienką w stylu Pin-Up. Skończyłam, i nagle przede mną otworzyły się złote, zdobione drzwi wysokości 10- piętrowego bloku. I tam była czarna kula z błyszczącym zdobieniem i napisem "Czarna perła. Otwórz jeżeli jesteś człowiekiem i obok Ciebie stoi ktoś, imieniem Steave." Otworzyłam. Był tam piękny szkicownik z dziewczyną na okładce, w czerwonym stroju i złotych zdobieniach. W tle znajdowały się liczne beże, a tytuł znajdował się na różowym prostokącie. Widniał tam napis: "Lilla Lou". Od dzisiaj mam już bardzo dużo tych szkicowników, a moim marzeniem jest mieć je wszystkie. Wszyscy mówią mi że ślicznie rysuję i bardzo mi w tedy miło.

Wasza "Marsjaninka" :)
Czyli Moshi
With Akacja and Mischotta - BEST FRIENDS FOREVER ;*
Awatar użytkownika
Moshi
Junior Designer

Postautor: Motyleg » 07 lis 2014, 19:00

Wygrywa Foxfire i Moshi wieczorem w sobotę proszę wydłać emaile do ll
Obrazek
Awatar użytkownika
Motyleg
Designer

Postautor: Foxfire » 07 lis 2014, 19:02

Aawh tu też <3 dziękuję <3
Obrazek
"Gdyby ludzie byli deszczem, ja byłbym mżawką, a ona churaganową ulewą." Szukając Alaski, John Green
Awatar użytkownika
Foxfire
Senior Designer

Postautor: Moshi » 09 lis 2014, 18:08

Foxfire pisze:Aawh tu też <3 dziękuję <3

Też w obydwóch :)
With Akacja and Mischotta - BEST FRIENDS FOREVER ;*
Awatar użytkownika
Moshi
Junior Designer

Postautor: Foxfire » 09 lis 2014, 18:13

Moshi pisze:
Foxfire pisze:Aawh tu też <3 dziękuję <3

Też w obydwóch :)

Piątka c:
Obrazek
Awatar użytkownika
Foxfire
Senior Designer

Wróć do Strefa konkursów