FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Samolot.

Miejsce dla tych, które nie usiedzą w miejscu. Wasze zdjęcia, relacje z wypraw, marzenia o podróżach.

Moderator: Kotek

Re: Samolot.

Postautor: MoustacheGirl08 » 09 paź 2013, 11:07

Nie leciałam, nie latam i latać nie będę!
http://vilu-fc.blogspot.com
Never stop believe...
Awatar użytkownika
MoustacheGirl08
Junior Designer

Postautor: Ala2012 » 17 paź 2013, 11:16

Tak, do Wielkiej Brytani. I to był moim zdaniem mój najwspanialszy wyjazd, a uszy nie bolały ;)
Obrazek

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia.
Awatar użytkownika
Ala2012
Art Master

Postautor: Kotek » 14 gru 2013, 13:18

Karaoli pisze:Wow 8 razy?!

8 razy licząc z powrotem. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kotek
Senior Designer

Postautor: Ala2012 » 14 gru 2013, 13:29

Tak. Do Angli i z powrotem.
Obrazek

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia.
Awatar użytkownika
Ala2012
Art Master

Postautor: Sonyri » 15 gru 2013, 14:25

Nie i nie chciałabym :I
Sonyri
Art Master

Postautor: Cool » 30 gru 2013, 13:20

Taaaak... 6 razy, jeśli wliczamy w to powrót. Kotku, nie wiedziałam, że guma pomaga :)
Życie jest jak podpis na LL; jeśli nie chce Ci się go zmienić, nigdy się nie zmieni.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cool
Art Master

Postautor: Chantalll » 08 mar 2014, 16:22

Nigdy :( ale chcialabym :)
Awatar użytkownika
Chantalll
Junior Designer

Postautor: Lilianna » 22 lis 2019, 11:26

Cześć dziewczyny, ja jestem właśnie po swojej pierwszej podróży samolotem i niestety nie należała ona do udanych. Wyobrażacie sobie, że już na lotnisku okazało się, że samolot wyleci z opóźnieniem. Myślałam, że takim chwilowym, ale nie, było to aż 6 godzin. Moja mama myślałam, że wpadnie w szał. Po powrocie słyszałam, że złożyła wniosek o odszkodowanie, podobno na tej stronie: https://do600euro.pl/odszkodowanie-za-lot/ . Mam nadzieję, że kolejne loty będą udane.
Lilianna
Junior Designer

Postautor: vvarden » 06 paź 2020, 23:53

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vvarden
Creative Queen

Poprzednia

Wróć do Strefa podróżniczek