FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Jakie słuchawki do gier polecacie?

Tutaj możecie się wyżalić, poradzić, zapytać... Tutaj nikogo nie osądzamy, tylko pomagamy.

Moderatorzy: Lilla Lou, Sonyri

Postautor: Dzielna » 26 lis 2020, 23:45

Dzielna
Junior Designer

Re: Jakie słuchawki do gier polecacie?

Postautor: glaczek » 30 lis 2020, 10:39

Według mnie na ceneo czy innej porównywarce możesz znaleźć wiele ciekawych opcji
glaczek
Junior Designer

Postautor: Koluś » 01 gru 2020, 13:47

Fajny poradnik na temat wyboru słuchawek do gier znajdziecie tutaj - https://wirtualny-wojownik.pl/jakie-slu ... ier-kupic/ Zerknijcie sobie. Ja ogólnie zawsze zanim coś kupię to szperam w sieci żeby się dowiedzieć co i jak ;) Lubię być w temacie przed zakupami :)
Koluś
Junior Designer

Postautor: Dąbrav » 02 gru 2020, 14:26

Upolowałem ostatnio fajną sztukę na wyprzedaży. Działa na bluetooth, dzięki czemu mogę też łączyć z telefonem.
Dąbrav
Junior Designer

Postautor: melka002 » 17 gru 2020, 11:14

To wszystko zależy od tego do czego konkretnie ich potrzebujesz poza graniem. Jeśli już będziesz wiedzieć jaki typ będzie dla Ciebie najlepszy, polecam w pierwszej kolejności przejrzeć ofertę dostępną na stronie: http://bangolufsen.pl/ . Tutaj znajdziesz słuchawki, a także głośniki w super jakości i bardzo dobrych cenach, więc na pewno zamówienie ich tutaj będzie dla Ciebie opłacalne. Nie musisz martwić się o ich wytrzymałość ani jakość dźwięki, bo ten na pewno będzie czysty i wyraźny, więc polecam ;)
melka002
Junior Designer

Postautor: sopelek » 17 sty 2021, 9:24

Tego to ja akurat nie wiem, lecz bardzo chętnie się dowiem. Bo jednak od czasu do czasu takie słuchawki mogą być bardzo przydatne. Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie tego typu informacji w interencie. I tak też znalazłam tego linka https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/apple ... ecyfikacja dzięki któremu już wiem na jakie słuchawki będę polować.
sopelek
Designer

Wróć do LILLA SOS