FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Pierwszy rozdział jednej z moich książek-Przygody jamniczka

Wasze opowiadania, wiersze, powieści w odcinkach.

Moderatorzy: k@rolin@66, Ala2012

Pierwszy rozdział jednej z moich książek-Przygody jamniczka

Postautor: martulart » 13 sty 2017, 10:58

Hej dziewczyny jestem tu nowa i to pierwszy mój większy post postanowiłam że podziele się z wami moją książką a dokładnie 1 rozdziałem mam nadzieje że wam się spodoba :D Proszę o nie kopiowanie tego :o
Rozdział 1:
Pewnego razu o dwunastej w nocy ktoś zapukał w okno mojej budy. Hał... kto puka o tej godzinie?-zastanowiłem się. Nikt by mi tego na złość nie zrobił, chyba nie mam żadnych wrogów... Co? Wychyliłem głowę przez okno i poczułem słodki zapach świeżutkich pączków. Mniam! Takie właśnie lubię, świeżutkie i cieplutkie, nadziewane dżemem z polewą i posypką. Dobrze już dosyć o tych pączkach wróćmy do tego co się dalej wydarzyło. Oblizałem się po pyszczku i poszedłem w stronę pięknego zapachu. Nagle przestało pachnieć pączkami i zorientowałem się że jestem w ślepej uliczce. Orety! Przed sobą spostrzegłem niebieskiego, włochatego jamnika. Miał on zakręcone uszy. Zaczął do mnie mówić, ale nie wiem co bo jak pączki kocham obiecuję że niebieski jamnik mówił bardzo dziwnie, w innym języku. Kiedy pies skończył mówić wręczył mi dziwny przedmiot. Był to okrągły przedmiot z czerwonym przyciskiem pokazującym datę i godzinę. Kompletnie nie wiedziałem co to jest. Wiedziałem już że pies którego spotkałem mówi w innym języku ale i tak zwróciłem zwrok w stronę psa zeby spytać się- Co to?- lecz psa już nie było...

Mam nadzieję że sie wam spodobało, jeśli chcecię przeczytać następny rozdział to piszcie co o tym myślicie i czy chcecie bym pisała następne rozdziały :D :D :D :D :D
Martulart :)
martulart
Junior Designer

Re: Pierwszy rozdział jednej z moich książek-Przygody jamnic

Postautor: Czekoladowaa » 20 lut 2017, 20:22

Trochę dziecinne,ale może innym się podoba ;)
Czekoladowaa
Designer

Postautor: vvarden » 13 wrz 2020, 4:26

vvarden
Creative Queen

Postautor: vvarden » 05 paź 2020, 4:16

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vvarden
Creative Queen

Wróć do Strefa twórcza