FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Jakie masz hobby?

Wasze opowiadania, wiersze, powieści w odcinkach.

Moderatorzy: k@rolin@66, Ala2012

Re: Jakie masz hobby?

Postautor: Olka2 » 11 lip 2018, 12:05

Sport :)
Olka2
Junior Designer

Postautor: naharis » 29 sie 2019, 13:49

Ja uwielbiam wszystko co wspólnego jest ze sportem i zdrowym odżywianiem. Dodatkowo, lubię czasami poczytać w sieci na temat różnych zdrowotnych tematów. Tutaj : https://top-supplemente.de/jodmangel-sy ... defiziten/ znalazłam ogromną ilość informacji na różnorodne tematy.
naharis
Junior Designer

Postautor: sopelek » 06 lis 2019, 19:17

Preferuje bardziej aktywny styl życia i dlatego też staram się w to wciągnąć moich najbliższych. I w tym celu zamówiłam dla nas wszystkich specjalne Odzież i obuwie trekkingowe. Myślę, że w ten sposób dam im do zrozumienia że ruch aż tak nie boli i można przy tym bardzo fajnie się bawić i spędzić miło czas
sopelek
Junior Designer

Postautor: fankaranka » 12 gru 2019, 11:31

Hobby to takie zajęcie dzięki któremu możemy oderwać się od problemów dnia codziennego. Ale niektórzy traktują swoje hobby jako coś bardzo obowiązkowego, jak na przykład mój brat. Zamiast się cieszyć, że jego syn gra w piłkę nożną a nie siedzi przy komputerze to ciągle narzeka że powinien być w tym lepszy. Kilka dni temu dowiedziałam się, że nawet zapisał go na szkolenie jak zostać dobrym piłkarzem. A to za sprawą tej firmy Chce Zostać, która proponuje szkolenia online z najlepszymi trenerami. Wiedzieliście o takich szkoleniach?
fankaranka
Junior Designer

Postautor: sonic » 25 lut 2020, 15:49

Ja uwielbiam czytać. Co prawda ostatnio nie idzie mi to zbyt dobrze gdyż mam bardzo dużo pracy i jedną pozycję którą dostałam na święta https://www.taniaksiazka.pl/zimowla-dom ... 76099.html czytam już miesiąc :) Ale moja biblioteka książek jest już pokaźna, mogłabym nawet zacząć się nią chwalić
sonic
Junior Designer

Postautor: miley » 22 cze 2020, 18:13

Natomiast ja, bardzo lubię taniec i bieganie. Interesuje mnie również piłka nożna, od kiedy mój chłopak należy do drużyny. Aktualnie planuje nawet zrobić mu niespodziankę i kupić na stronie https://powerman.com.pl/304-stroje-bramkarskie świetne stroje dla bramkarza. Jestem przekonana, że mu się spodobają.
miley
Junior Designer

Postautor: sopelek » 28 lip 2020, 10:11

Hobby to może zbyt wiele powiedziane, ale bardzo interesuje się lataniem bo jednak jest to bardzo obszerny temat. W sumie to chyba próbowałam już wszystkiego od skakania ze spadochronem poprzez tunel aerodynamiczny. Moja mama śmieje się, że minęłam się z powołaniem i powinnam robić zupełnie coś innego. Jeszcze nie próbowałam pilotowania samolotu. Dlatego też jak dowiedziałam się, że tutaj AirPoint można wykupić taką symulację lotu. Także zapoznam się z bliższymi informacjami na ten temat i na pewno wykupię
sopelek
Junior Designer

Postautor: bella » 14 wrz 2020, 20:08

Ja uwielbiam rośliny. Mam własny ogródek i mnóstwo roślin w domu. Ostatnio zaczęłam też robić zielnik. Pomaga mi w tym ten artykuł https://zrobionerecznie.pl/jak-zrobic-zielnik Powiem szczerze, że mam przy tym mnóstwo frajdy! Chyba mogę powiedzieć, że stanie się to moim nowym hobby.
bella
Junior Designer

Poprzednia

Wróć do Strefa twórcza