FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Marley i ja ♥

Bez filmów nie możesz żyć? Nie tylko ty!

Moderatorzy: Cool, Cominyou

Oglądałaś?

Tak, super był ♥
2
29%
Tak, nie podobał mi się
1
14%
Nie, ale chcę
4
57%
Nie i nie chcę
0
Brak głosów

Liczba głosów : 7

Marley i ja ♥

Postautor: Marley » 07 wrz 2013, 9:01

Oglądałyście wczoraj, albo kiedy indziej? Ja tak ♥ O czym jest?

Jenny i John Groganowie po ślubie przeprowadzają się z mroźnego Michigan na Florydę, gdzie rozpoczynają pracę w konkurujących gazetach. W "The Palm Beach Post" Jenny pisze poważne artykuły, gdy John tymczasem niechętnie redaguje nekrologi w "South Florida Sun-Sentinel". Po tym, jak w rozmowie z Johnem Jenny porusza temat dzieci, przyjaciel Johna, Sebastian, radzi mu podarować żonie na urodziny pieska, aby sprawdzić ich zdolności wychowawcze. Jenny jest zachwycona niespodzianką i wybiera labradora, który na cześć Boba Marleya otrzymuje imię Marley. Pies okazuje się być nieznośnym szczeniakiem, więc Jenny i John oddają go do szkółki pani Korblut, ale nawet ta doświadczona treserka nie potrafi sobie z nim poradzić, więc Marley zostaje usunięty z zajęć. Tymczasem John zaczyna pisać cykliczne artykuły o zabawnych wydarzeniach dnia codziennego, których głównym bohaterem jest Marley. Rubryka staje się popularna i poprawia sprzedaż gazety. Jenny zachodzi w ciążę, której jednak nie udaje się utrzymać. W ramach pocieszenia John zabiera ją w podróż do Irlandii, pozostawiając Marleya pod opieką młodej znajomej. Kobieta jednak nie panuje nad psem, zwłaszcza podczas częstych burz. Po powrocie z wycieczki Jenny ponownie zachodzi w ciążę i rodzi pierwszego syna, Patricka. Po urodzeniu drugiego syna, Connora, rezygnuje z pracy i rodzina przeprowadza się do większego domu. Po urodzeniu córki Colleen, Jenny coraz częściej traci cierpliwość do Marleya i chce się go pozbyć. Po 40. urodzinach, John, niezadowolony ze swojej pracy, przyjmuje posadę reportera w "The Philadelphia Inquirer" i rodzina przeprowadza się na farmę w Pensylwanii, gdzie prowadzi beztroskie życie do momentu, gdy Marley zaczyna chorować ze starości.

♥ ♥ ♥
Mi okupo opencjos na datosnaopencjos mentosadaamunisa a fru bel dyfe <33
Obrazek
Przyjaźń to coś,
Co trudno zdobyć
I łatwo stracić w
Tym bezlitosnym
Świecie...
Awatar użytkownika
Marley
Creative Princess

Re: Marley i ja ♥

Postautor: Karaoli » 07 wrz 2013, 9:08

Jeszcze nie oglądałam, ale chcę. :)
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2013, 15:52 przez Karaoli, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
"Sama wiesz, że samotność to też rodzaj śmierci."
G. Nix & S. Williams "Spirit Animals. Więzy krwi"
Awatar użytkownika
Karaoli
Creative Queen

Postautor: edzia01 » 08 wrz 2013, 11:42

Karaoli pisze:Jeszcze nie ogLądałam, ale chcę. :)

Ja również. :)
OPUSZCZONE
Awatar użytkownika
edzia01
Creative Queen

Postautor: WampirzycaSara » 08 wrz 2013, 16:50

Chciałam ale zapomniałam ;_____; i przypomniałam sb na końcu filmu ;_____;
Obrazek
#SŁEK #JOLO #HATSUNE #MIKU #MUDZIN #TAKSŁIT #MJUZIK
Awatar użytkownika
WampirzycaSara
Designer

Postautor: Cool » 12 wrz 2013, 18:47

edzia01 pisze:
Karaoli pisze:Jeszcze nie ogLądałam, ale chcę. :)

Ja również. :)

Ja też :)
Życie jest jak podpis na LL; jeśli nie chce Ci się go zmienić, nigdy się nie zmieni.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cool
Art Master

Postautor: Vocaloidka » 08 cze 2014, 17:46

Ja oglądałam... UWAGA! Film jest meeega smutny i źle się kończy!
JulaPaweł
Vocaloidka
Junior Designer

Postautor: Aleksa11 » 26 sie 2014, 15:47

Nie oglądałam, ale na 100% obejrzę.
Obrazek

I LOVE ( ͡° ͜ʖ ͡°) <3
Awatar użytkownika
Aleksa11
Designer

Postautor: vvarden » 09 wrz 2020, 19:59

vvarden
Creative Queen

Postautor: vvarden » 03 paź 2020, 4:53

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vvarden
Creative Queen

View The Most Top Rated Items Of 2021

Postautor: FrankJScott » 23 sty 2021, 6:32

In reply to the man who asked about goto best website not to mention these most awesome gifts great url as well as these newest items cool url and don't forget these most awesome items top url. Also, don't forget to try find cool store, as well as these most awesome stuff goto best url. Finally, check out See The Coolest Products Ever 07fa91d here.
FrankJScott
Creative Princess

Wróć do Strefa filmowa