FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Znacie jakieś fajne gry na iOS7?

Geek Girls - to miejsce dla Was! Najlepsze, najciekawsze i najnowsze gry.

Moderatorzy: Cool, Kotek

Znacie jakieś fajne gry na iOS7?

Postautor: Nicole9 » 05 wrz 2014, 17:46

Szukam fajnych gier na tableta (Apple- IOS7) macie jakieś? Coś typu tempe run 2, czy inne platformówki :D
Uwierz w siebie, bo nie ma lepszej :D
Nicole9
Junior Designer

Re: Znacie jakieś fajne gry na iOS7?

Postautor: Ayris10 » 06 wrz 2014, 11:09

Może Minion Rush? Fajna jest :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayris10
Art Master

Postautor: kikinia2007 » 06 paź 2017, 17:00

Polecam Tom gold run, ale nie wiem czy da się to zainstalować na tym systemie.
kikinia2007
Junior Designer

Postautor: sopelek » 06 kwie 2020, 11:56

Co do gier to nie znam się na tym , ale za to mój partner bardzo dużo czasu spędza na graniu przez komputer. jakiś czas temu zauważyłam, że do gier używa nawet pada od konsoli. Nawet nie sądziłam, że pad może te znam się przydać do komputera. Z ciekawości podpytałam się skąd wiedział, że pad można podłączyć do komputera i pokazał mi ten blog https://jego-styl.pl/jak-podlaczyc-pad- ... -komputera a w nim instrukcję jak prawidłowo podłączyć pad do komputera
sopelek
Junior Designer

Postautor: ina » 13 maja 2020, 10:30

Niestety, nie znam się na takich grach. Raczej jestem w pokolenia planszówek https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/gry-l ... -planszowe , które były sposobem na bliskość rodziny, a nie jej rozdzielenie. Dlatego wydaje mi się, że raczej bym się nie połapała w tym. Chociaż lubię też, jak dzieciaki w te gry ruchowe grają na tv. To je skłania do ruchu.
ina
Junior Designer

Postautor: melka002 » 03 cze 2020, 5:29

Skoro lubicie gry, to może też warto zainteresować się czymś innym? W końcu w tym roku jest premiera Cyberpunk 2077. Na stronie http://www.rebel-tv.pl/cyberpunk-2077-w ... -wiedziec/ możecie przeczytać sobie więcej informacji w tym temacie. Myślę, że gra z pewnością Was zainteresuje.
melka002
Junior Designer

Wróć do Strefa gier