FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

nowoczesny dom z bali

Geek Girls - to miejsce dla Was! Najlepsze, najciekawsze i najnowsze gry.

Moderatorzy: Cool, Kotek

nowoczesny dom z bali

Postautor: deborah » 14 gru 2020, 5:54

Znacie biuro projektowe, które tworzy oryginalne i nowoczesne domy z bali?
deborah
Junior Designer

Re: nowoczesny dom z bali

Postautor: Justyna91 » 28 gru 2020, 16:10

Jeżeli chcesz naprawdę nowoczesny dom, warto pomyśleć o instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu można sporo oszczędzić na ogrzewaniu i energii. Do tego jest to rozwiązanie przyszłości, bezpieczne dla środowiska. Jedną z najlepszych firm zajmujących się montowaniem paneli fotowoltaicznych w w Środzie Śląskiej jest https://el-var.pl/oferta/fotowoltaika/sroda-slaska , możesz się z nimi skontaktować i dowiedzieć, czy można montować fotowoltaike przy domach z bali.
Justyna91
Junior Designer

Postautor: Koluś » 04 sty 2021, 21:40

Podrzucam Wam linka do tego portalu z ogłoszeniami - https://ogis.pl/o/ogloszenia/2331-domy-do-wynajecia Zerknijcie sobie. U nich ogłoszeń jest naprawdę wiele. Dom do wynajmu to dobra opcja, nie zawsze gnieżdżenie się w mieszkaniu jest lepsze. Dom można wynająć, nie trzeba kupować.
Koluś
Junior Designer

Postautor: Justyna91 » 16 sty 2021, 22:09

Ja zastanawiam się nad czymś takim jak wizualizacje wnętrz. Wydaje się to świetnym i innowacyjnym pomysłem na projekt zarówno wnętrza mieszkania, jak i elewacji i ogrodu. Znalazłam nawet firmę, która oferuje takie aranżacje w 3d.
Justyna91
Junior Designer

Postautor: miley » 09 lut 2021, 19:05

Widzę, że koleżanka wcześniej wspomniała o fotowoltaice. Ja też jestem za takimi rozwiązaniami. Właśnie planuje zgłosić się do firmy respect energy, która oferuje sprzedaż energii zielonej. A więc takiej, która pochodzi z odnawialnych źródeł. Z tego co zauważyłam, to warto nawiązać z nimi współpracę.
miley
Junior Designer

Postautor: zuzula12 » 01 mar 2021, 8:25

Jeśli ktoś zainteresowany byłby instalacją fotowoltaiczną to polecam serdecznie fotowoltaika Kraków ta firma zamontuje u Ciebie profesjonalnie wydajną instalacje fotowoltaiczną oraz dobiorą odpowiednie panele słoneczne, które będą bezawaryjnie działać przez wiele lat. Polecam ich serdecznie.
zuzula12
Junior Designer

Wróć do Strefa gier