FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Aktywny tryb zycia

O tym, co nas kręci - ciekawostki i Wasze opowieści o życiu...

Moderatorzy: Suuzy, Marley

Aktywny tryb zycia

Postautor: lilia » 12 sie 2017, 10:43

W jaki sposob spedzacie swoj wolny czas? Ja nie lubie zbytnio swojej pracy ze wzgledu na to, ze musze siedziec caly dzien przed komputerem a jestem osoba aktwna fizycznie. Czasami w polowie zmiany mam poprostu chec czyms rzucic tak mnie energia rozpiera :) Nie wiem czy to dobre rozwiazanie jednak przymierzam sie do pojsca na silownie. Juz nawet w swojej okolicy wypatrzylam fajny klub https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/silownia Oczywiscie nie chce zostac kulturystka tylko bardziej zalezy mi na podkresleniu swojej figury i zrzuceniu kilku zbednych kilogramow. Macie moze jakies gotowe zestawy cwiczen na brzuch i inne partie ciala? Jesli macie jakies swoje zdjecia przed/po dluzszym chodzeniu to prosze wstawiac jako motywacje dla mnie :) Pozdrawiam
lilia
Junior Designer

Re: Aktywny tryb zycia

Postautor: magdace » 19 lis 2017, 14:14

Bardzo sobie cenie takie kluby.
magdace
Junior Designer

Postautor: naharis » 29 sie 2019, 13:51

Jeżeli lubicie prowadzić aktywny tryb życia, to myślę, że ten blog powinien was zainteresować : https://migliori-integratori.it/ Znajdziecie tam przeróżne artykuły na temat zdrowia, odchudzania i zdrowego odżywiania. Dajcie znać, czy trafiliście na coś ciekawego :)
naharis
Junior Designer

Postautor: sopelek » 16 wrz 2019, 8:52

Ja staram się codziennie jeździć na rowerze. Rower w jakimś stopniu odpręża mnie no i przy okazji pozwala na zrzucenie troszkę kilogramów. A poza tym z tego co czytałam to rower wpływa na rzeźbę ciała. Więc skoro rower ma aż tyle zalet to czemu by nie skorzystać z tego. Nawet dla siostry zamówiłam rower na Rowery Miejskie na Ceneo. Myślę,że w ten sposób zachęcę ją by jeździła razem ze mną
sopelek
Junior Designer

Postautor: fankaranka » 20 gru 2019, 10:26

Bardzo fajnie że coraz więcej ludzi zaczyna dbać o siebie i stawia na bardziej aktywny styl życia. Także tego staram się nauczyć dzieciaki i ja na razie mi to wychodzi, gdyż chłopaki poszli w ślady dziadka i trenują piłkę nożną. Dlatego aby zachęcić ich do tego bardziej zapisałam ich na szkolenie i to online. Takie ciekawe szkolenie mają w Chce Zostać i to prowadzone jet przez samego Tomasza Frankowskiego. Dzięki takiemu szkoleniu chłopcy dowiedzą się jak zostać dobrym piłkarzem
fankaranka
Junior Designer

Postautor: miley » 27 cze 2020, 17:59

Nie wiem, jak wy... Ale ja przykładowo bardzo lubię jeździć rowerem. Jest to moja pasja, a także forma aktywności skierowano ku zdrowiu. Teraz chce wybrać się nawet w dłuższą trasę, ale tutaj https://sklepzrowerami.pl/280-Akcesoria-i-dodatki może pozamawiać sobie różnorodne dodatki, które są mi potrzebne.
miley
Junior Designer

Wróć do Styl życia