FAQ SZUKAJ UŻYTKOWNICY REGULAMIN PROFIL REJESTRACJA ZALOGUJ

Projektowanie stron internetowych Agencja Interaktywna ARTEH CMS

Kupno nowych butów na jesień

To miejsce na nowości z wybiegów i sklepów, Wasze stylówy, porady modowe.

Moderatorzy: Lilla Lou, Suuzy, Marley

Kupno nowych butów na jesień

Postautor: silvina » 01 paź 2020, 10:34

Hej dziewczyny.

Doradzicie jakie są w tym roku modne buty na jesień? Pytam się bo chciałabym sobie na dniach kupić cos nowego i zastanawiam sie jakie będą dla mnie odpowiednie.
Awatar użytkownika
silvina
Junior Designer

Re: Kupno nowych butów na jesień

Postautor: aniolek » 01 paź 2020, 11:41

Na blogu jest sporo propozycji w zakresie tego jakie buty warto jest w tym roku wybrac oraz w czym będzie Ci po prostu wygodnie:
https://kobietamag.pl/wygodne-i-stylowe-buty-damskie/
Ja mam tylko trzy pary butów, na lato/wiosnę converse czarne i białe, na resztę czasu martensy. Od kilku lat sprawdzają mi się idealnie (mam sandały, ale na przykład w zeszłym roku założyłam je tylko raz, w conversach jest mi chłodno nawet w bardzo ciepłe dni).
Conversy pasują praktycznie do wszystkiego, nawet z eleganckim outfitem wyglądają dobrze.

Jednak w tym roku chciałabym sobie kupić jakieś nowe botki :)
Awatar użytkownika
aniolek
Junior Designer

Re: Kupno nowych butów na jesień

Postautor: miley » 17 paź 2020, 17:01

A może tak warto byłoby powoli kupić coś troszkę cieplejszego? Zobaczcie na te https://zapato.com.pl/kozaki-damskie-skorzane
boskie kozaczki skórzane. Czyż nie są super? Według mnie tak... Po za tym zwróćcie uwagę jaką zróżnicowane macie tam propozycje. Znajdziecie tam kozaki minimalistyczne, jak i wzorzyste, odważne.
miley
Junior Designer

Wróć do Strefa Mody